Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne venni egy Kinect-et Xbox 360-hoz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2012. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért nem lenne érdemes venni ?
2012. ápr. 1. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes ha van játékod ami kompatibilis vele
2012. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

"Csak akkor érdemes ha van játékod ami kompatibilis vele"

Neee, tényleg?


Egyébként azért nem, mert gagyi.

Nincsenek értelmes játékok rá.

Amiket kinectre fejlesztenek mind ilyen levegőben hadonászós marhaságok, simogass állatot, darabolj gyümölcsöket...

Biztos jó szórakozás, kb fél óráig.

Ezen kívül van 1-2 "hardcore" játék, de ezek meg egyszerűen viccek, irányíthatatlan, nehézkes, és semmivel nem nyújt nagyobb élményt, mintha kontrollerrel normálisan tudnád irányítani...

Ami igazából jó benne talán az a better with kinect játékok, pl a beszédfelismerés Mass Effect 3-nál, de ezt egyrészt nem tudod mindig használni (pl ha zavarsz a hangoskodással másokat), másrészt ennyi plusz nem ér meg ~40000 ft-ot.

Ez kisgyerekeknek való, akik ügyetlenek és elugrálnak a képernyő előtt, komolyabb játékosokat nem igazán köt le.

Ha mégis tetszik ez az interaktívság, meg az ilyen lazább játékok, akkor Wii-t vagy mostmár lassan Wii U-t érdemes venni, sokkal jobb az irányítás, fényévekkel jobbak a játékok.

2012. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Társaságban jó ha van.
2012. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
24%
A napokba vettünk kinectet mindennel együtt és megbántam. Ha egyedül vagyok semmit nem használom csak ha többen vagyunk akkor kapcsoljuk be így meg elég értelmetlen bár aki sok bulit tart az biztos kifogja használni mert jó hangulatot csinál :)
2012. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
én most vettem pár nappal ezelőtt és nekem nagyon tetszik! legalább nem csak a kanapén punnyadok.. vannak igazán élvezetes játékok, én nem bántam meg hogy megvettem. :)
2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tudnátok segíteni, lenne egy két kérdésem..

Hogy működik pl: a egy futóversenynél, egy focinál stb..?? Egy helyben kell futni, vagy, ha előre mész azt is érzékeli???? És még valami... A kinect-nél, ha este van, elég a szobai villanyfény??? Tud rendesen érzékelni???? Most készülök venni, ah tudtok segítsetek..Köszi

2012. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem igen főleg ha társaság is van akikkel tudsz játszani én amúgy szeretném megkérdezni,hogy az az előző válaszolók akik nemmel válaszoltak játszottak-e egyáltalán már valaha a KINECT-tel???Lehet,hogy csak irigységből beszélnének le,hogy te mugtudod venni ők meg nem.Sztem nagyon is jó a Kinect a közeljövőben én is tervezem,hogy megveszem haveréknál játszottunk és annyit hülyéskedtünk mint még soha...:D
2012. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!