Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metin2Mester jó játék?...

Attila110 kérdése:

A Metin2Mester jó játék? Milyen a grafikája? Nehéz benne fejlődni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 08:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2, Final Fantasy XIV, Star Wars: The Old Republic.
2012. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

"Grafika förtelmes az egész játékot pár nap alatt végig lehet játszani. Én csak azért játszok vele mert sajna egyenlőre sz*r a gépem és most csak ezt a f*st futtatja. Unalom űzőnek ez is megteszi de mondom pár nap és lejátszod az egészet"

Hát ezen besirtam.Ha végig viszed lvl 99 re pár nap alatt a metint akkor atom giga kocka lehetsz.Sőt még akkor se tudnád az lehetetlen.Metin2Mestert meg főleg.Elkezdenéd csak sirnál h adjál jangot mert ilyen s**ar vok meg olyan s**ar vok.Én is szokok Metin2Mesterezni egész jó sok nyomi azért mondja h s**ar mert s**arok hozzá...Amúgy WoW oztam 10000000000x jobb mint a Metin. De a Metin se annyira rosz..

2012. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
És a WoW okoz függőséget nem a Metin.
2012. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolso itt tevedsz, barmilyen jatek tud fuggoseget okozni nem csak a wow
2012. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igy van de WoW jobban..
2012. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!