Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metin2Mester jó játék?...

Attila110 kérdése:

A Metin2Mester jó játék? Milyen a grafikája? Nehéz benne fejlődni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Hát van pár osztálytársam, aki játszik rajta, ugyh biztps nem rossz, de sztem ne próbáld ki!!

Függőséget okoz... A játékkal töltött idő helyett ink kezdj el vmi sportot, hosszútávon sokkal jobb, mint hogy lv99-es warid van ami teljesen fullos ninja meg sámi ellen..

2012. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
a 10 eveseknek tetszik, mas mindenki ugyanazt fogja mondani hogy a leggagyibb mmo ami letezik
2012. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

1. Játszottam rajta, nagyon szar.

2. Grafikája förtelmes.

3. Fejlődni könnyű, de akkor is szar.

4. Ha már MMORPG-zni akarsz akkor próbálj ki inkább valami olyat ami tényleg jó. PL: Perfect World, WOW, AION vagy ha magyart akarsz akkor még a Gates of Anderoon is jobb mint a metin.

2012. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
A 10 éveseknek is azért tetszik, mert jobbal ezzel a műfajból még nem találkoztak, de nagyon szar.
2012. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

10 évesek kedvence, de csak azért mert magyar és könnyen át lehet verni benne a többi 10 évest.

Grafika... én azt nem nevezném grafikának.

Fejlődés pedig csak akkor megy jól ha rendelsz SÉ-t (azt hiszem az a prémium neve). Még pénzesebb a mester, mint az eredeti metin...

Aki egy ilyen játéktól esik függőségbe annak orvost ajánlok... a WoW még oké, az legalább jó, de metin függő...

Egyszóval: Az MMO-k legalja!

2012. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok:

A 10:18-as válaszoló jól mondja, azok már játékok! Ha pedig minden áron magyart akarsz akkor ott a GoA (Gates of Andaron), amit a metinesek igaz szaroznak, de csak azért, mert ez túl bonyolult nekik a metinhez képest :D

2012. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
8%
:DD nem tudtok ti semmit ,Gates of anderon?WOW?AION ezek semmik a metinhez képest,a leggyibb játékok!Mesterez! nagyon jó! függőséget okoz!!! nagyon jó a grafikája(textura,model) stb.játsz vele
2012. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérek mindenkit, hogy nyugodjon meg! Az előttem válaszolót már egy nyugodt kis kórházi szobában kezeli az orvos.


Ha valaki, metines szarozza a többi játékot, az csak azért van, mert az ő agyi szintjének túl komplikált egy olyan játék mint az AION vagy a WoW. Megkockáztatom azt mondani, hogy még a Gates of Andaront sem tudná kezelni az agya.

2012. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Így van és már dolgozunk a Metin2 és Metin2Mester szervereinek a feltörésén és végleges bezárásán,hogy végre az otthon ülő,társadalom szélére kisodródott magyar fiatalokat visszahozzuk az életbe...
2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hazi78 ***** válasza:
Grafika förtelmes az egész játékot pár nap alatt végig lehet játszani. Én csak azért játszok vele mert sajna egyenlőre sz*r a gépem és most csak ezt a f*st futtatja. Unalom űzőnek ez is megteszi de mondom pár nap és lejátszod az egészet
2012. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!