Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » American McGee's Alice - Kéne...

American McGee's Alice - Kéne egy kis segítség? Elakadtam egy pályán?

Figyelt kérdés

Elakadtam egy pályán, a játék elején van szinte a pálya.

Egy átjárón keresztül csöppensz erre a szintre, ahol vár rád egy "démon", "fantom", "szellem", kinek hogy tetszik, és ugye meg akar ölni. Megölöd, látsz egy kart, azt meghúzod. Olyan, mintha egy ajtó előtted valahol kinyílna. Közben mész előre csempelapokon (fekete-fehér), a levegőben, és ahogy a csempe szélére érsz, előtűnik egy előtted, és így tovább, amíg át nem érsz a másik oldalra, ahol vár az ajtó, de egy ellenség őrzi, akit szintén meg kell ölni.

Aztán nem nyílik az ajtó, visszaugrálsz, meglátsz egy csigalépcsőt ami lefele visz, ott pedig 3 kart kell meghúzni.

Az a problémám, hogy nem tudom mire szolgálnak ezek a karok, és hiába húzom meg őket semmi nem történik. Tud valaki segíteni??


2012. jún. 17. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg youtubeon, ott.tuti van videó vegigjatszas.
2012. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a karok meghúzása ha jól emlékszem vmi hangot ad ki, mind a 3 kar egy egy hangot, egy olyan dallamot kell ezekkel megisméteni amit előzőleg lejátszottak neked mikor a videóban becsukódtak az ajtók, vagy vmi ilyesmi, a lényeg h hangot kell utánozni :D
2012. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, rögtön amint kiírtam a kérdést, rámentem youtubera, mert eszembe juott hátha van végigjátszás :D végülis meglett, azóta túljutottam a "Pool of Tears" pályán, hát, ez már nehezebb.
2012. jún. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!