Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Torrente 3 PC játékban mit...

Torrente 3 PC játékban mit kell csinálni (elakadtam)?

Figyelt kérdés

Tehát most kezdtem a játékot a bevezető pálya a repülős simán megvolt de utána mikor az igazi játék kezdődik nem tudok semmit csinálni

Nem tudok fingóversenyt nyerni valahogy :/

És mikor Torrente nagyanyja a cuccokat kéri nem tudom hová kell menni vagy mit kell csinálni :/



2012. jún. 17. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Youtube-on a játék neve + walkthrough kifejezésre keresve találhatsz végigjátszásokat, ahol a játékmenet van felvéve. Csak megkeresed azt a részt ahol elakadtál, és leutánozod a videóról. Ahol nem egyértelmű hogy milyen irányítást használtak, sokszor a videó leírása vagy a kommentek segítenek.
2012. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ok köszi :D

végülis gondoltam hogy a végén a jó öreg youtube segítsége kell majd szal nem is értem miért írtam ki a kérdést de már késő volt és fáradt voltam :D

2012. jún. 17. 20:11
 3/3 A kérdező kommentje:
a játékhoz nincs walkthrough youtube-on :/
2012. jún. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!