Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítsséget szeretnék kérni...

Zsanimanó kérdése:

Segítsséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy a Sims 3 alapjátékot letöröltem, majd újra telepítés során nem működött sem a Launcher sem a monkey helper. Folyamatosan leáll a program ha elindítom. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi! "Segítséget" akart lenni az elején =)
2012. jún. 15. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is töröld le az Install Helper Monkey-t. Semmi rem jó már. Uninstall-al vagy a "programok és szolgáltatások" részből törölted, esetleg csak simán? Mert az utóbbi után max. teljes gépújrarakás után fogod tudni feltelepíteni. DE írj a My Sims Interaktívjába, ott hamar, hazsnálható választ kapsz. [link] és az Inter: [link]
2012. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)! Igen, ráférne a laptopra már egy c meghajtó frissítés. Egyébként már uninstalláltam a monkey helpert, de akárhányszor újra telepítem nem indul.
2012. jún. 17. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Eredeti a játékod? Először is frissítsd le az egész gépet, akár az operációs rendszert is újra rakhatod! Biztosnági mentést, egyedi tartalmakat raktál be? A vírusírtó nem blokkolja a Simset? A géped nem melegszik túl, bírja a játékot? Bocsi, a sok kérdésért! :) Szerintem írj a My Sims-nek, vagy rögtön az e-mail címükre: technikus@mysims.hu [link] Ezt tudom csak ajánlani, de azért válaszolj a kérdéseimre légyszíves! :)
2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valójában tényleg ráférne a gépemre egy jó kis c-meghajtó tisztítás/újra telepítés mert tele van. Viszont a játékot legelőször mikor letöltöttem ugyan ilyen állapotban volt a gépem mégis működött minden. Majd mikor letöröltem a Sims3-at aztán vissza telepítettem már nem működött sem a monkey helper sem a launcher. Csak a Game/Bin/Ts3.exe -vel tudom indítani a játékod,de a launcher akkor sem jön be. Lehet ha újratelepítenénk a C meghajtómat akkor minden töredezett fájl eltűnne és akkor működne helyesen. Viszont a Sims 2 tökéletesen működött rajta mindent tudtam használni. Szóval ezért sem értem mi lehet a baj.
2012. júl. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!