Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simsben töltöttem le hajat,...

Simsben töltöttem le hajat, és zip fájlban (? ) töltötte le. Hogy tudom átrakni a játékba? Csak olyanokat szoktam letölteni amit simán megnyitok, és átrakom a Sim panelre telepítem és kész. De ezt nem tudom

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 16:31
 1/2 Lunala ***** válasza:
Zip fájl kibontásához szükséged van egy WinRar nevezetű programra :) Google aztán szedd le a 30/40 napos próba verziót (nyugi, ha lejár, akkor is csak mindig kiírja, hogy lejárt, egyébként tovább használhatod) Csinálj a dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 mappába egy Mods nevű mappát, abba pedig egy Packages nevű mappát. A WinRar-ral nyisd meg a zip fájlt, katt a kibontásra(extract, ha nem magyar), majd válaszd ki az előbb megcsinált Packages mappát, hogy oda tegye a fájlokat, majd nyomj egy okét. Pár másodperc és kész is :) Ha ezek után nem jelenik meg a haj a játékban, akkor küldj egy privát üzenetet, és elküldök egy kis fájlt, amit bele kell raknod a fentebb említett Mods mappába(az a fájl mondja meg a játéknak, hogy hol keresse a hajat, illetve bármi egyéb ilyen letöltött dolgot) Remélem segítettem! ^^
2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!