Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neverwinter Nights 2 - ben...

Neverwinter Nights 2 - ben segítségre van szükségem, bugba akadtam?

Figyelt kérdés
11es szinten vagyok, 2. fejezetben és azt vettem észre, hogy a segítők nem követnek, csak 1 a háromból. Belépek egy új területre és ott maradnak a bejáratnál, parancsra sem reagálnak. Másik dolog. ott járok, hogy el kéne mennem Komorerdőbe, de nincs az úticélok között, pedig a abban a Luast kikötőben már beszéltem mindenkivel akivel lehetett. Elakadtam.

2012. jún. 7. 12:54
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg a vezetődnél a parancssorban azt a parancsot, hogy "Támadd a legközelebbit". Hivatalosan akkor rögtön elindulnak feléd és még harcolnak is. Nálam is volt ilyen. Ezzel sikerült megoldanom. A másiknál,amit kérdezel, talán próbálj elmenni Ember falujába, ott a kúton keresztül a barlangon át szerintem eljutsz oda.
2012. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!