Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Neverwinter Nights-ból...

A Neverwinter Nights-ból akarnak filmet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:47
 1/5 Queasy ***** válasza:
Nem tudok róla, de ha igen, akkor eltöröm a rendező összes kezét. Játékból jó filmet nem lehet csinálni, így nem csak maga a film lesz rossz, hanem a játékról is rossz véleményt alkotnak.
2011. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom nem lesz!
2011. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Queasy, de miért? Mi lenne, ha egy tényleg igazán jó filmet csinálnának a játékból, pontosan ugyan úgy, ahogy az a játékban is megvan írva?
2011. dec. 18. 18:14
 4/5 Queasy ***** válasza:

Nem fognak, mert olyat nem tudnak csinálni, ami a játékosok és az átlag filmnézők igényeit is kielégítenék.

Az átlag filmnézők igényeihez szeretnének igazodni (a nagyobb bevétel érdekében), így telerakják indoktalan trancsírozós baromságokkal, sok "látványosnak" csúfolt akciójelenetekkel, amit ez a játék nem kíván meg. Pluszban egy 50+ órás szerepjátékból hogy akarnának egy max 2 órás filmet összerakni? Vagy csúnya módon összeollózzák valami sületlenségbe (lásd a legutóbbi Dragon Ball film), vagy egy teljesen új sztorit raknak bele (mondjuk egy mellékszálat), amiben megtalálnák Hollywood összes közhelyes, ezerszer látott jeleneteit, más köntösben. Pontosan ezért félek attól, hogy esetleg a Mass Effect filmről is szállnak a pletykák, nem kell. Ami pompásan működött monitoron, az nem biztos, hogy filmvásznon is bevált.

Kis rövid példázás:

A CSI: akármelyik jó volt sorozatként, de játékként kuka mind.

A Max Payne lehengerlő volt monitoron, filmvásznon meg egy rossz vicc féleség.

2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pedig én nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy hogyan lehetne az első részt megcsinálni!


Két részben! Az első rész címe:


Neverwinteri Éjszakák - A Yuan Ti szíve és a Nimfa (vagy esetleg: Neverwinteri Éjszakák - A Yuan Ti szíve és a Nimfa tincse).


Ezt az első részt olyan frankón ki lehetne dolgozni, hogy csak e-két kalandot filmesítik meg, és így azt a játék időt, amit két órába próbálnának belesűríteni, megfelezhetik úgy, hogy sokkal több, a játékban lezajlott akciót bemutathatnának. A második rész címe ez lehetne:


Neverwinter Éjszakák - A Cockatrice tolla és az Elmezabáló (majd utána nézek, ha van más neve ennek a lénynek, azt kellene berakni ide).


Ebben a részben pedig lezárulhatna minden, Destherrel és mindenki mással is együtt... és folytatódhatna a második rész.


Őszintén szólva, a fejemben megvan minden... elhiszed nekem, ha rajtam múlna, olyan filmet csinálnék, ami tökéletesen hasonlít a játékra?

2011. dec. 19. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!