Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG FPS JÁTÉKOK?

MMORPG FPS JÁTÉKOK?

Figyelt kérdés
Írnátok mmorpg fps-gameket, azaz olyan legyen mint pl. a wow tehát hogy nem menetek vannak hanem megyünk mindenféle helyen csak nem kardal meg ilyenekkel harcolunk, hanem minden féle fegyverrel.
2012. jún. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha rpg nem fps , ha fps nem rpg ..
2012. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fallen Earth

Planet Calypso

Hellgate

Global Agenda

StarTrek Online


Ezekben lőfegyverek vannak.Az első 3-ban válthatsz FPS és TPS nézet között.Az utóbbi 2 csak TPS.


A Fallen Earth-ben egy lepusztult jövőbeli világba csöppennünk,engem leginkább a Fallout 3-ra emlékeztet a játék arculata.Fejleszthető benne a karakter,fegyverek,járművek.


A Planet Calypso lényegében egy Virtual World MMO,amiben egy idegen bolygó gyarmatositásában veszünk részt és ami a felfedezésünkre vár.Alapvetően a játék a bányászatra,kraftolásra,kereskedelemre alapoz.De persze vannak PvP területek,questek és mobok is na meg fegyverek,járművek szép számmal hogy érdekesebb legyen a világ felfedezése.A játékban fejleszthetjük a karakterünk,felszerelésünk,fegyvereink,járműveinket.


A Hellgate lényegében London-ban játszódik amit el leptek a különféle démonok és az emberiség a csatornákba kényszerült.Lehet fejleszteni a karaktert,fegyvert,péncélt de nagy bejárható terület mint olyan nincs,csak kisebb területek ahova beléphetünk hentelni különbféle küldetésekkel vagy azok nélkül.


A Global Agenda alapvetően a PvP harcokra van kihegyezve,tehát adott több terület vagy inkább "aréna" klasszikus értelemben ahol a játékosok egymásnak eshetnek a megszkott módon,az ügynökségek még területekért is harcolhatnak.De van benne egy nem túl nagy külső terület ahol questeket vehetünk fel és bejárhatjuk azt csak mint egy RPG-ben.Lehet fejleszteni a karaktert,fegyvert,péncélt is.


A StarTrek Online a StarTrek univerzumban játszódik amit egy halyó kapitányaként fel kell fedeznünk új fajok,anomáliák után kutatva na meg van vémi háttér történet is a játékba amin haladhatunk.A játék érdekessége hogy ürben és földön egyarént folyik a játék.A hangsúj az űrőn és az űrutazáson van,de bőven van részünk akcióban emberi formánkban is.A játékban fejleszthetjük a karakterünket,űrhajónkat és az űrhajónk legénységét is.

2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első kommentelőnek, igazad van

második kommentelőnek, nagyon szépen köszönöm, majd esetleg elmondanád te melyiket ajánlod?

2012. jún. 7. 07:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát,nekem alapvetően mindegyik tetszik,és ajánlani tudom mindet ezért is írtam őket.De hogy kiemelten melyiket ajánljam neked,azt nem tudom mivel nem tudom mi érdekel téged jobban,mit szeretsz.Röviden leírtam mindegyikről mit érdemes tudni röviden,tömören ha ez alapján nem tudod eldönteni melyik érdekel téged,még mindég nézhetsz videókat vagy olvashatsz ismertetőket,játék teszteket is róluk hogy eldöntsd melyik érdekel jobban.


A Fallen Earth minden procikájában egy tipikus,úgy is mondhatnám sablonos MMORPG csak FPS/TPS játékmodban,ezt mindenképp érdemes kipróbálnod.

A többi egy kissé elrugaszkodott itt-ott a sablontól ami az RPG elemeket illeti.Ügye a Planet Calypso-ban nem a harcon van a hangsúj hanem a kereskedelmen,bányászaton,craftoláson,közösségen.A StarTrek Online-ban űrben,bolygókon egyárant megfordolunk és nem csak a mi képességeinket kell fejleszteni hanem a legénységét ami hatással van az űrhajónk hatékonyságára...stb

Nem egyszerű kijelenteni melyik a legjobb közöllük,mindegyknek megvan a maga sajátossága ami kinek tetszik,kinek nem.


Ha nem tudsz dönteni próbáld ki mindet,nem kerül semmibe.

2012. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!