Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel lehet wowba leggyorsabba...

Mivel lehet wowba leggyorsabban sok goldot keresni?

Figyelt kérdés
ÉS tudnátok mondani valami jó gold farmer votot?

2012. jún. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez szervertől erősen függ, a szorzók miatt, emellett a szintedtől is... Én a Humanoid (Emberszabású) lényekből szoktam kivenni a Cloth féle anyagokat és azokat eladni. Gondolok itt a Linen Cloth, Wool Cloth, Silk Cloth és egyéb hasonló anyagokra. Emellett 50-es szinttől már elég jó árban el lehet adni a ruhákat is az árusoknak, 4-5 arany körül.
2012. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ragnan játszom és én valami gyorsabbra gondoltam am 85 vok Dk ally
2012. jún. 4. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

leggyorsabban az ah.ból tudsz sok pénzt szerezni.

én jc-sként mindig úgy szereztem pénzt, hogy vettem gem alapanyagokat az ah-ban majd craftoltam belőle vmit és visszaraktam normális ár alatt kicsivel.

De csak annyival olcsóbban, hogy az enyémet vegyék meg, de meg is érje nekem.

Persze ezt nagy tételben kell csinálni és akkor sokat lehet keresni vele. Bukni nem tudsz mert a gemeket mindig elviszik, max elsőre nem tudod eladni mert sokan alád vágják az árakat.

ezt is úgy lehet kiküszöbölni, hogy nem 48 órára teszed be a gemeket, hanem 12/24-re pl.


de ezzel legjobban akkor lehet zsét keresni mikor kijön egy új kieg, vagy új raid insta.

ulduar kiadásakor naponta kerestem több ezer g-t pedig sose voltam olyan aki 4-5 vagy több órát ül a gép előtt.

Amúgy meg nem éri meg minden fajtából 20-at berakni mert nincs kereslet rá

2012. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pedig én arathor hordán toltam/tolom és ott sokkal kevesebb a hordás mint a ragnán bármelyik oldal.


botot meg ne használj, mert bannolják az accod.

persze lehet nem első nap, hanem 1 hét/hónap múlva (attól függ mennyire új bot-ot használsz), de akkor is buksz mindent.

a jó bot-ok pedig mind fizetősek.

2012. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Inscriptionnel is nagyon sokat lehet keresni.
2012. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerverfüggő de én Runecloth-ot farmolok, Hellfire peninsula-ban minden dobja, darabra 10 goldot ér ah-ban
2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Farmolj Runecloth-ot és add el ah-ban
2012. jún. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!