Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még nem volt konzolom. Megéri...

Még nem volt konzolom. Megéri szerintetek ezt választani?

Figyelt kérdés

[link]



A hónap végén lesz a névnapom és persze, ha a szóbelin is túl vagyok eredményesen, akkor meglepném magamat egy ilyennel, és épp azt nézem, hogy úgy árra 2 játékkal jónak tűnik.. Vagy nem éri meg szerintetek? Arra is gondoltam, hogy később valamikor kiflasheltetném, hogy irhassak játékokat.. Úgy játszanék majd ezen a gta V-tel vagy a max payne 3-mal :))


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. jún. 3. 23:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A flash szerintem sem jó ötlet. Az online játszást akkor örökre elfelejtheted,s ugye ha letöltesz egy játékot egyáltalán nem mindegy hogy mire és hogyan írod ki. Mellesleg semmit nem ér mert akkor maximum single playerben játszhatsz rajta és ezt egy idő után megfogod unni. És tényleg nem drágák hozzá a játékok megjelenés után lefognak menni az árak ha meg használtan veszel akkor még olcsóbb lesz és ha felrakod vinyóra a játékot akkor nem fogod vele gyilkolni se a lemezt se az olvasófejet. Én azt mondom ha csak azért akarod megvenni hogy flasheld aztán kalózjátékokkal vacakolni vele amit nem mindegy hogyan írsz ki meg a lemezt is könnyen tönkrevághatod és egy 8 gigás lemez alapból nem egy olcsó mulatság.
2012. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!