Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még nem volt konzolom. Megéri...

Még nem volt konzolom. Megéri szerintetek ezt választani?

Figyelt kérdés

[link]



A hónap végén lesz a névnapom és persze, ha a szóbelin is túl vagyok eredményesen, akkor meglepném magamat egy ilyennel, és épp azt nézem, hogy úgy árra 2 játékkal jónak tűnik.. Vagy nem éri meg szerintetek? Arra is gondoltam, hogy később valamikor kiflasheltetném, hogy irhassak játékokat.. Úgy játszanék majd ezen a gta V-tel vagy a max payne 3-mal :))


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. jún. 3. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez megéri, de ha flashelni akarod ne vedd meg.
2012. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ennél olcsóbban ilyet nem nagyon találsz. A két játék nem nagy szám már ma de azért elmennek. Ha kalóz verziókkal akarsz játszani inkább PC.-t vegyél, az xboxhoz annyi jó cucc van online ráadásul a multik is de te tudod.
2012. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megéri de két fontos dolgot tudnod kell


1:Ha kiflasheled a géped akkor bannolni fognak online-ról

2:Az Xbox360 Online/Multiplayer fizetős

2012. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megéri! Flashelni már nem. Max Payne 3 brutál multival rendelkezik, gyanítom a Gta 5 is fog rá építeni. Ezt tényleg el akarod dobni? Nem csak premierkor lehet megvenni egy játékot 12ezerért. Használtan, hónapok múlva sokszor feleannyiért hozzájutni mindenhez.
2012. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*annyit kifelejtettem, hogy nehogy azt hidd ez a flash egy leányálom ebben a generációban, ez már nem ps2 meg ps1, amikor elég volt egyszer. A flasht is frissíteni kell (majd egy új játék ára), nem mindegy mivel írod, milyen programmal, hogyan, milyen dvd-vel. Személy szerint azt gondolom nem ér ennyit az egész. Live-al meg automatikusan patchelsz mindent ha elindítod a játékot, videokat, demokat tölthetsz, na meg a MULTIII!
2012. jún. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tény, h kicsit zűrösebb a flash, de ha valakitől egy játék árát kérték el akkor jól átbas.zták.

Nekem 6 ezer volt első, 3 a reflash.

Ami necces, h verbatim lemez kell a gépnek és hol van, hol nincs.

2012. jún. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:D Halo reachet 4000-ért vettem, mai napig multizok, story coopban már vagy 3X végigtoltam haverokkal, szóval akkor még drágább is :) De ne vitázzunk, nekem tök mindegy ki flasheli, ki nem.
2012. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


88 mph ismét találkozunk! :D 2 kérdésnél, most a sajátomnál :D

2012. jún. 4. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
xD
2012. jún. 4. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!