Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A vaterán szeretnék játékot...

Adamkak kérdése:

A vaterán szeretnék játékot venni. De félek hogy átvernek. Titeket vertek már át ott?

Figyelt kérdés
A játék amit megszeretnék venni ha jól tudom akkor egyedül ott vehető meg. Vagy máshol esetleg megvehető-e máshol a The house of the dead 1 vagy második része?

2012. jún. 1. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a vaterától függ, hanem az eladótól. Nézd meg az értékeléseit, azért vannak azok ott. többnyire megbízhatóak, nekem még soha nem volt parám ezzel, pedig elég sokszor veszek én is ott játékot. A legjobb, ha személyesen tudod átvenni, akkor zéró az átverés esélye. Ha nem megoldható, akkor mégegyszer mondom, ott az eladó értékelése kommentekkel.
2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem még soha nem vertek át, pedig már rengeteget vásároltam mindenféle népségtől. Időstől, fiataltól, szegénytől, gazdagtól, magyartól, romától... Igazából még nem volt olyan adás-vételem, ahol az eladó ne lett volna jó fej:) Biztos szerencsém is volt, de szerintem ha azt látod egy valaki profilján, hogy 95-100%-ig megbízható, akkor már nagy baj nem lehet:) Vásárolj nyugodtan.
2012. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Valószínúleg megveszem a játékot mert 98 százalékban megbízható. És elolvastam a negatív véleményeket is 2 volt . De az egyiknek nem hiszem el mert az eladó tényleg odaírta hogy teszteletlen!
2012. jún. 2. 09:49
 4/4 anonim válasza:

Ha még számít a véleményem..

Szoktam új és használt játékot venni teszveszen és vaterán is, még sosem vertek át.

2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!