Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szokjak le a Counter...

Hogyan szokjak le a Counter Strike 1.6-ban a cheat-elésről? konkrétan az aimbot-ról?

Figyelt kérdés

Régebben cs-ztem nyugodtan, tök jól ment a első egyharmadba voltam szervereken, nem voltam valami nagy pro, de voltak szép pillanataim, és bazi nagy killjeim!

Headshotokat adtam sorra, bírtam a 3v1-et is és volt hogy belehasítottam egy körön belül 5-6 killbe is. A célzásom gyors volt és halálosan pontos. Eddig semmi baj...

Aztán meguntam a sok cheater-t, és elhatároztam, ha ők cheatelnek, én is!

Egy nagyon egszerű aimot használtam, ha látótávon belül volt az ellen látam egy kis téglalapot, aztán auto-headshot...

Megkerestem a config fájlt és megoldottam, hogy aimmal is -jobbklikk- és aim nélkül is -balklikk- tudjak lőni. Meg is voltam vele fainul, nem szúrtak ki, irtottam a népet viszont rendesen. Most eldöntöttem, hogy nem aimozok, se CS1.6-ba se CS:S-ben. Azonban most annyira szánalmasan nem tudok lőni, hogy a botok easy-be egy szál pisztollyal leszednek, mikor nálam M4 van. A szervereken többnyire az utolsó két embert erősítem...

Tehát aim nélkül hatalmas lúzer vagyok, viszont szeretnék újra olyan jól lőni mint anno.

Mit csináljak? Elk*rtam, oké! De mit csináljak, hogy újra normális játékos legyek??



2012. máj. 31. 20:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Üdv leírom a kedvenc ipm u.N.s team : 188.227.225.106:27352

Az adminok nagyon rednesek,ha valaki szol h szerinte csal valaki akk már nézi is meg és kirakja , a szerver nincs szétpluginolva jofejtársasáh és cheat mentes játék

Gyertek sokan és hirdessétek is.

Bye

2013. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vegyed meg eredetiben a CS-t, azzal nem tudsz csalni vagy kapod a vac bannt...
2013. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!