Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy Xbox-on a multiplayer...

Nem megy Xbox-on a multiplayer assassin's creed brotherhood-nál. Pls segitsen valaki!?

Figyelt kérdés
boltban vettük,már egyszer kijátszottam, és kiváncsi vagyok a multiplayer-re de rámegyek és kivisz a játékból, .. már csináltam windows live emailcímet de mindig ki visz ahol, más játékokkal lehet játszani... nemértem hogy miért,pedig más mindent elolvastam ami hozzá volt....

2012. máj. 30. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csatlakoztál live-ra normálisan? Mi az, hogy kivisz a játékból? Van gold előfizetésed? Mondjuk ezt alapból kapsz az első live profilnál.
2012. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
megcsináltam a live azonosítót, és új "számlát" kaptam, és kijött egy olyan, hogy a háttérkép fekete és és kijönnek a játékok, de ott nem lehet multiplayerrel játszani csak olyan játékokkal amik már alapból rajta vannak az xbox-on.. :(
2012. máj. 31. 11:32
 3/19 A kérdező kommentje:
vagy elindítani az assassin's creed 3-at
2012. máj. 31. 11:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt még mindig nem értem. így néz ki a dashboardod?

http://www.youtube.com/watch?v=pwIFBieJUCc


Az assassins creednél aktiváltad az online passt? Ez egy kód a játék dobozában.

2012. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen, beírtam, és valahogy eljutottam egy olyan oldalra ahol le lehet tölteni dolgokat ingyen is meg pénzért is
2012. jún. 1. 19:44
 6/19 A kérdező kommentje:
igen! úgy nézki mint amit átküldtél. :/
2012. jún. 1. 19:45
 7/19 A kérdező kommentje:

a kódot már a játékon belül irtam be az "exklusive inhalte"

(német játékom van )

2012. jún. 2. 09:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem vágom. Pedig tök szívesen segítenék, de nem értem. Tehát csatlakozál live-ra, aktiváltad a kódot a játékban, ezután pedig ha rámész a multiplayer opcióra, kidob. Family settings offon van?
2012. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként aktiváltad te a gold előfizudat? Tehát gold vagy, vagy free???
2012. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem emlékszem h aktiváltam-e volna vmit de azt h kell mert lehet hogy igen..
2012. jún. 2. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!