Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó játék PC-re,15 éves...

Valami jó játék PC-re,15 éves korosztálynak?

Figyelt kérdés

Már játszodtam Counter-Strike-ot, de azt meguntam.

Sims-et próbáltam, de az sem a kedvencem.

GTA, Quake, meg ehhez hasonlók kilőve, mert nem nagyon szeretem őket.


Ezen kívül tud valaki valami jó PC játékot? Nem mindig tudok haverokkal lenni, vagy elfoglalni magam, és hát én sem vagyok még felnőtt, aki nem akar játszani számítógépen, csak fontos dolgokat lecsekkolni...csak hát nincs mit, és nem találok semmi jót.


Köszi a válaszokat!


2009. jún. 30. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a Mesterlövész(The Sniper), vagy a Pearl Harbor, de mást ilyen korosztályra nem nagyon tudok mondani.
2009. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a mesterlövész?na ne röhögtess.

Amúgy a kérdezőnek válaszolva:Az összes korosztályodnak való játékot felsoroltad.Halo,esetleg crysis szóba jöhet ha szereted a scifi-játékokat.Need for speed,vagy fifa.Ha meg ez sem,akkor vedd meg a rider's world lovagolni szeretnéket,mert mást tényleg nem tudok mondani.(F vagy lány?)

2009. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha szereted az RTS-t ajánlom a Warcaft 3-at, amit mostmár szinkronosan is tolhatsz a www.huncraft.hu jóvoltából. A története miatt mindenképp érdemes végigjátszani!
2009. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

CrossFire, ez egy online kariepitgetos lovoldozos game


link: [link]

2011. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lamantin Géza válasza:
100%
Google Chrome inkognitó ablak. Jó mulatást.
2012. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Genesz válasza:
Half-life , Terep2 , Viper Racing , Gran Turismo , N-Ball , Ragdoll Masters , Diablo2 , Maniac Mansion , Nightmare Creatures , Minecraft , Starcraft , Warcraft3 , Army Men , Terraria , Metal Gear , Fight Night , Def Jam , Duke Nukem , Elite - The New Kind , Bridge Construction Set , Wings Of Fury , Hexxagon , Sturmovik , Street-Rod , Powder Toy
2012. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
MINECRAFT!!!!! csak ajánlani tudom :)
2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gothic 1-2-3-4
2013. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
minecraft csak mondom nagy sz**r kocka játék betegeknek való -.-
2013. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bene2222 válasza:
Sniper elit v2, Turok,Dead Island,Resident Evil 4 még esetleg az 5 de a 6-ot nem ajálom vagy Tomb Raider,
2013. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!