Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem kalandjátéko...

Ajánlanátok nekem kalandjátékokat az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Az eddigi játékok, amiket szerettem:


Syberia 1-2

Atlantis 3.

The Black Mirror 2-3

Farenheit / Indigo Prophecy

Runaway

Alternativa

Secret Files 1-2

Myst - Revelation

Still Life


... A teljesség igénye nélkül.

Olyanok érdekelnének, amelyeknek kidolgozott és érdekes a történetük, a grafikájuk pedig lehetőleg nem túl elnagyolt. Nem ragaszkodom a hagyományos point-and-click működéshez, de fegyverrel rohangálni vagy ököllel verni szét minden útba kerülőt nálam már nem kalandjáték kategória (a Mirror's Edge-et is szeretem, de most nem ilyet keresek).


Jöhet bármilyen krimi, misztikus történet, humor, általában nem rettenek vissza a véresebb dolgoktól sem.

Zombik elől menekülni viszont nem szeretnék, szóval ilyen elbújós-menekülős túlélőhorror-játékot (Silent Hill és társai) ne ajánljatok!


Köszönöm előre is a tippeket. :)



2012. máj. 28. 23:01
 1/8 xB4NG3R válasza:
WoW.
2012. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz mmo a wow de igen amit itt leirtál sokmindent lehet csinálni , ajánlom olyan szerveren probáld ki elüöször ahol gyorsan fejlödsz, szerezz geart és probáld ki a raidelés/pvp-t elsőre nehézlesz de ha belejössz..
2012. máj. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de WoW nekem kicsit költséges móka, mellesleg nem igazán az a kategória, amit én keresek most. :(


Kifejezetten kalandjáték tipp?

2012. máj. 29. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Törtön ingyenes a wow amúgy.



Esetleg probálj RPG-ket , Fable,Withcer,Skyrim,

Régi kedvenc western játékom esetleg : The Gun

2012. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg Agatha Christie játék?

pl Nyaraló gyilkosok, Gyilkosság az Orient Expresszen.

2012. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fanatikus Wowos ismerőseim intettek a tört szerverektől, de talán majd egyszer. Most másmilyet keresek kicsit. :)

Fable-lel pedig most játszom. :D Tegnap sirattam el, hogy a második részt nem adták ki PC-re, és vacillálok, hogy kell-e nekem a harmadik. A Skyrim kinyírná a gépemet. Az Oblivion még fut rajta, de az nem nyerte el a tetszésemet.


Az Agahtha Christie játékokat viszont még nem ismertem, köszönöm szépen! :)

2012. máj. 30. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra minden idők legjobb kalandjátéka a Monkey Island 3. Az valami fantasztikus. Meg a Broken Sword-öket is szerettem.
2012. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Plusz épp most fut, 5 részes, most jön a második része júniusban, a Walking Dead. Na az is állat. Kalandjáték, szóval nem Silent Hill és társai.

http://www.youtube.com/watch?v=RtkkHAmgYWs

2012. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!