Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 07 windows 7-en?

Fifa 07 windows 7-en?

Figyelt kérdés
Felraktam a FIFA 07-et a laptopomra. Windows 7 van rajta, indul meg minden, de nem teljes képernyőn megy és a játék is mintha fel lenne gyorsulva. Mi lehet a baj? Mit csináljak?

2012. máj. 27. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Játékbeállításoknál van olyan hogy játék gyorsasága , vedd le normál-ra, ha azis gyors akk lassú-ra.

Ha a beállítás nemrakja átt teljes képernyőbe nyomd meg az F11-et az befogja

2012. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez még lassún is olyan gyors, hogy szinte nem lehet követni, úgyhogy valami más lehet vele :S Nem ilyennek kéne lennie az tuti, régen több évet játszottam vele...
2012. máj. 28. 00:02
 3/4 A kérdező kommentje:
na közben megjavult, rádugtam a tv-monitoromra ma, hogy kipróbáljam, aztán most jó a sebesség, meg a kép is. Gondolom csak újra kellett volna indítanom a gépet, azt annyi.
2012. máj. 28. 11:23
 4/4 A kérdező kommentje:
most, hogy megint idehoztam az ágyba a laptopot, megint ugyanaz a helyzet, mint először, kb 5ször gyorsabb a játék és nem is rakja ki teljes képernyőre...
2012. máj. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!