Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidja mindenki a...

Miért szidja mindenki a metin2 mestert?

Figyelt kérdés
Mi a rossz benne miért offolja mindneki akivel találkozok ?
2012. máj. 27. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Brutális anál pusztítás
2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a metin2 egy fos szar játék. Aki 1 hetet tud vele játszani, az a wow-ot vagy mást minimum egy évig tolná...
2012. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja,az MMORPG játékok szégyene
2012. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én ezzel nem értek egyet igaz a legjobban prémiummal lehet játszani ( amit én gyűlölök ) de ettől függetlenül szerintem jó játék és én már vagy 3 éve játszok különböző szervereken , remélem kapok a kérdésre választ.


(egyébként a wowotok kb a GOA szintjén van talán egy fokkal jobb :P)

2012. máj. 27. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Metin


Duel: 2 ember addig harcol amíg a másikat meg nem ölni. Ebben semmi extra nincsen.


Szakmák: Nem is nevezném szakmának inkább csak skillnek. Tudsz bányászni és itt meg is áll a tudomány.


Warok: Ezek csak is kizárólag céhek között jöhetnek létre. Általában 20v20 fő. ( Ez már nagyon maximum és nagyon ritka. )


World of Warcraft Classic


Duel: Lejön a két fél között egy nagy zászló ami jelzi másoknak is hogy az a fél ki lett már hívva. Egy átlagos duel 20-30mp-ig tart,de láttam már 2-3 percig eltartót is ( priest vs druid ). Az ellenfél itt nem hal meg csak letérdel eléd ha megvered. ( Ez kicsit barátibb,mintha meg kéne ölni. )


Battlegroundok: A két légióból x ember ( 10v10 / 20v20 / 40v40 ) bemegy egy helyre és vagy zászlót kell megszerezniük vagy el kell foglalni a másik bázisát.


Egyéni Raidek: Azaz 5-nél több,de maximum 40 ember egy csoportban elmegy gyilkolni a másik városába és ott leverni a főbosst. Vagy elmegy egy instába és kiveri a legjobb cuccokat a játékban.


Szakmák: Ilyenek is vannak igen.


Kovács: Mint a neve is mutatja fegyvereket + páncélokat + kiegészítőket tud csinálni.


Engineering: Mechanikai kütyüket tudsz csinálni amik esetleg megvédenek vagy láthatatlanná tesznek vagy egyéb érdekes tulajdonságot produkálnak.


Ezek mellé párosul a Bányászat,amivel érceket lehet olvasztani és átalakítani.


Alchemy + Herbalism: Potion főzés mesterfokon akár labor segítségével. Herba meg mellé a növény gyűjtés a potionokhoz.


Enchanter: Bónusz gyártó és fegyver romboló.


Tailor: Ruhákat tud csinálni és táskákat a nagyobb invetory érdekében.


Leatherworker + Skinning: Bőrműves ami bármit tud csinálni ( ruhától kezdve egészen a defet adó armor kit-ig ). A Skinning az mellé párosul. Megölsz egy állatot és ott helyben meg is nyúzod a bőréért.


Másodlagos Profok:


Horgászat: Ezt is lehet fejleszteni. Akár táskákat és potikat is kifoghatsz ha már elég nagy.


First Aid: Kötések amik helyettesítik a potionokat. ( Életet töltenek. )


Poison: A Rogue-k tudnak csinálni mérgeket amiket a másik játékosra vagy mobra lehet felvinni.


Cooking: Főzéssel lehet a legjobb ételeket csinálni amik töltik a HP-d és adnak + statot. De lehet csinálni Chili-t is amitől tüzet okádasz ( rendesen meg van csinálni,hogy a szádból jön ki a tűz ) .


Egy szóval a World of Warcraft több élményt nyújt ilyen téren!

2012. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"(egyébként a wowotok kb a GOA szintjén van talán egy fokkal jobb :P)"


Ez pont fordítva van, a goa van a wow szintjén.


Kaptál választ a kérdésre, azért fikázzák az m2m-et, mert maga a metin fos :D Teljesen mind1 milyen pvp szerver. Mai világban nem is értem miért metinezik vki, ottvan az Aion Free 4 play, a DC Universe, Star Trek Online stb., ezek milliószor jobb játékok nála, és ingyenesek. Vagy ha valaki nem akar lealacsonyodni a free 4 playesekhez, akkor ott a kalózkodás, szedje le a wowot, már ahhoz is van több száz tört szerver.


Mellesleg a GoA is jobb a metinnél, saját tapasztalat.

2012. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A Metin2 miért rossz?:


Unalmas, monoton. Ha teljesen a nulláról kezded, akkor, minimum 2 hét farmolással jön össze annyi pénz, hogy vegyél egy normális 30-as fegyót...PvP rövid, élvezhetetlen, 6 skillel meg mit akarnak? Céh war meg ugyan az mint a PvP, csak több ember játsza. Vérteket nem lehet csinálni( A 90-es vérteken kívül). Nincs annyi mob, map, mint más játékban.

Metin2Mester az egy teljesen más. Azt azért nem szeretik sokan, mert SÉ-zni kell orrba-szájba. (Gondolom nincs 10.000-15.000Ft-d havonta egy jó karira, éés még keveset is mondtam.)Ha nincs SÉ-d akkor farmolhatsz az örökkévalóságig. A Mester, egy másik játékélményt nyújt az új, tényleg egyedi pályákkal, felszerelésekkel, de akkor is elmarada legtöbb játékhoz képest.

Én a GoA-t ajánlom neked. (Azért mondom ezt mert még nem WoW-oztam, és nem is akarok) Igaz a max szint 90, de jobb játékélményt nyújt. Itt nem lehet szabadozni, mint a Metin2-ben. A céhek közötti háborúkat területfoglalásnak hívják, és ez nem annyiból áll, hogy odamennek egy területre és ölik egymást.Vannak szinthez kötött Iratharcok.Vannak mobok, bossok amiket meg kell ölni. Nem beszélve a fejlesztésekről. A napokba jött be egy új verzió, ami kicsit javít a játékélményen. +24-ig lehet húzni a cuccokat, nem +9-ig. Több felszerelés van. Mellvért, kesztyű, sisak, nadrág, csizma, palást, és még jelmezek is vannak. Szebb, jobban kidolgozott környezet, különböző fajok, nem csak ember, hanem tündér és macska, hátasok. Ha szeretnél valamivel játszani, én ezt a játékot ajánlom neked!

Ha elkezdesz játszani, akkor Valorianba gyere! :))

2012. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mert szär! cs 1.6 forever!
2014. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mivan "kedves" kérdező elment az életkedved?
2014. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!