Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nyáladzik annyira...

Miért nyáladzik annyira mindenki a Diablo 3 után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert mar 10 eve varjuk
2012. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én speciel a citromra szoktam nyálazni, de hát ízlések.
2012. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de különösebben nem is zavar.
2012. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én nem nyáladzok, mert utálom az RPG-ket.


amúgy azért, mert a 2 slágerjáték volt

2012. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja az más. Nekem a gameplay videók alapján egy full átlagos RPG-nek tűnik. Én most az Assassin's Creed 3at és a Borderlands 2őt várom. (Meg a Crysis 3at, de az még messzebb van.)
2012. máj. 15. 02:07
 6/12 anonim ***** válasza:
hát énis unom hogy mindig eről irnak ki kérdéseket
2012. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

11 évig vártak a Duke nukem foreverre. Azután is hatalmas nyáladzás volt. Csak sz*r lett a játék.


Én pl az AC3-ra, a Metal Gear solid rising-ra (kinect támogatás miatt) a Metro: last night-ra és a Kinectes Alan Wake-re várok.


De az a játék ami után még én is nyáladzok valamennyire az a Halo 4 :D. Azt várom a legjobban.


A max payne 3-at nem mondom mert 2-3 nap is kint van

2012. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a GTA V után nyáladzom. Jó lenne már 8 év után egy értelmes GTA-val játszani.
2012. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem a GTA SA jó volt. és a GTA IV is nagyon tetszett,attól még jó hogy nem a "fekete gettóval" kell lenni,meg nem lehet hajat nyírni meg tetoválás mert nekem ezek már sok voltak... és a GTA V-ért nyáladzok na meg az AC3-ért
2012. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"GTA IV is nagyon tetszett,attól még jó hogy nem a "fekete gettóval" kell lenni,meg nem lehet hajat nyírni meg tetoválás mert nekem ezek már sok voltak"


Nem is főleg ezek miatt volt az SA. A hangulata, a küldetések, a zenék, a terep 1000-szer jobb volt. Az egy amiben a GTA IV üti az a grafika, semmi más. Az SA-ban minden más fényévekkel jobb volt. A Vice City-ről már ne is beszéljünk, ami mindenidők legjobban sikerült GTA-ja eddig.

2012. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!