Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3, mit tudok...

Battlefield 3, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
A Battlefiled 3-mal a napokban feltűnt bug? hiba? miatt írok mert nem tudok kihez fordulni. Nos a megjelenés napján megvettem a Battlefield 3 Limited editiont azóta a szokásos hibákon kívül nem volt semmi gondom vele a múlt hétig. Azóta valamilyen bug miatt talán, ahogy belépek a játékba, nem tudom máshogy leírni a célkereszt és vele a fegyver leindul lefelé és ez addig tart amíg már csak a katona lábait látom. Az egeret akárhogy rángatóm nem mozdul sehova,nem tudok szétnézni semmit se tudok csinálni vele csak a cipőjét látom meg persze a fegyverem ami lefele néz. Néha ez elmúlik de aztán megint előjön teljesen váratlanul akár tűzharc közben is. Ha járműbe szállok a motorcsónakot leszámítva nincs ilyen probléma, tudom mozgatni a fegyvereket,szét tudok nézni velük. Megnéztem a frissített verzió van fent,próbáltam az originben a telepítés javítása funkciót is,majd mikor ezek nem működtek akkor az újratelepítést. Ez után 2 napig nem volt ilyen gondom aztán megint elkezdődött, az egér sem rossz,kipróbáltam másikkal is. Teljesen tanácstalan vagyok, 162 óra játékidő után jött ez elő, a gépen és a beállításokon se változtattam semmit a telepítés óta. Gondolkoztam azon hogy írok a terméktámogatásnak de akkor max kapok egy új telepítő kódot és akkor sincs semmi garancia hogy ez nem jön elő újra, ráadásul buktam az eddigi eredményeket. Ha valakinek lenne valamilyen tippje vagy ötlete esetleg már járt így az legyen szíves segítsen. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 26. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos ez lehet hülyén fog hangzani, de lehet hogy mégiscsak az egér a hibás. Attól függ milyen egeret használsz, valamint hogy sima asztalon játszol-e egérpad nélkül. Ha igen, akkor az a ludas mivel az optikai egérnek nem tesz jót a túl sima asztallap. Ha egérpaddal játszol és egyik egér sem jó, akkor nem tudom. Frissítsd a browser plugint, a drivert és a punkbustert is, hátha...
2012. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!