Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én megkaptam a Battlefield 2...

Én megkaptam a Battlefield 2 cd-t (nem eredeti). Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
És akkor amikor akatom indítani ezt írja ki : Please ensure BAttlefield 2 Install Disc is in the drive, select OK and restart the application. Lefordítani nem kell mert értem mit kér de hiába indítom el még egyszer nem megy akkor sem. Mit tudnék tenni?
2012. jan. 16. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem crackelted, kéri az eredeti lemezt, és nem indul el. Mivel ez történik, valószínűleg ez a baj, és crackelni kell:


A telepítőlemezen lévő crack nevű vagy releaser nevével jelzett mappában lévő állományt vagy állományokat át kell másolni a telepítési mappába. A legtöbbször a gyökerébe, de ha egy almappába is kell, onnan tudod hogy jó helyen van, hogy az azonos név és kiterjesztés miatt a rendszer rákérdez a felülírásra, és ott igen-t kell nyomni, engedélyezni.

2012. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de a lemezen nincs semmi csak az installálás. Mappa nincs rajta.
2012. jan. 16. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval letöltöm.
2012. jan. 16. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Valaki kiírta neked a telepített játékot, tehát csak felmásolni kell a gépre? Mert akkor ki is dobhatod a lemezt, nem fog működni, nem így kell programokat terjeszteni (kivéve ha portable).


Ha csak az install fájl van rajta, tehát neked kell telepíteni, akkor a crack hiányzik, és azt le kell tölteni.

2012. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem meg is csináltam. És ln is tudok crackelni. Már megy nem valami nagy szám játék.
2012. jan. 16. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám játék?Hát te hülye vagy...
2012. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tomi1942 válasza:
Hát ja.Minek vacakoltál a BF2-vel ha már megunod?
2012. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért gondolod hogy nem nagy szám mert nem tudsz multiplayerezni! Battlefield 2-ben mindig a multi a lényeg.
2012. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!