Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találom Rose-t? (Fable2)

Hol találom Rose-t? (Fable2)

Figyelt kérdés
Rose-t keresem

2012. máj. 25. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtalálni, ne is keresd.
2012. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Zöld ponttal vannak jelölve a térképen a fontosabb emberek és találni fogsz egy kisfiút akit egy nagyobb meg akar verni és ha megvered a nagyobb fiút akkor megkapod a macit... Ha jól emlékszem mert már végig vittem de ha jól emlékszem akkor így találod meg.
2012. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Itt van egy kis segítség videó:)

http://www.youtube.com/watch?v=u72g-Z4xH20 4:08-tól nézd..

2012. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak: nem tűnt fel, hogy a kérdés a Fable 2-re vonatkozik? Amit írtál az a Fable 1 (The Lost Chapters). Sajna ami nem jött ki PC-re abban én (sem) tudok segíteni...
2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10:02 sztem te a fable 1 röl beszélsz, mert fable 2 ben nem lehet ököllel verekedni
2013. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúúgy ha Fable 2-őt végig vitted és kívánságként azt választottad, hogy kutyád egyben szeretteid támadjanak fel, akkor kapsz egy levelet Rosetól. Elvileg feltámadt. Egy idejében én is kerestem. De szerintem nem található meg :c
2015. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beírtam a keresőbe: how find rose fable 2


És:


"Where is Rose? (spoilers) - Fable II Q&A for Xbox 360 - GameFAQs

23 válasz

You will never get to see Rose again. For the people who are saying who Rose is with from the letter could be anyone unless Lionhead said..."



Több hozzászólás van. Egyik azt írja ne keresd, mert csak a harmadik részben találod meg. A masik azt írja, csak egy DLC kiegészítő telepítés után találod meg.


[link]

2021. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!