Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan xbox 360 flash amivel...

Olyan xbox 360 flash amivel feltudok menni az xbox live-ra és ha van hol tudják megcsinálni?

Figyelt kérdés
Azt akarom megkérdezni hogy van egy xbox 360-om és ki van flashelve, de szeretnék felmenni vele az xbox live-ra és hogy hol van ilyen flash

2012. máj. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik flashel fel lehet menni Xbox livera csak egy idö után tiltják le a gépedet!
2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem soha nem sikerül felmenni..
2012. máj. 21. 14:59
 3/5 anonim válasza:

1.internet kábel kell hozzá

2. LT.3.0 flashet tegyél rá azt beszélik a live biztos és nem bannolnak bár aztis beszélik hogy a microsoft ugyis felfogja törni ezt is és bannol én 3.0 vagyok és még nem bannoltak.

2012. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sims001 válasza:
Ha jól tudom amikor felmész livera a microsoft azt látja és elvileg ki tudja vágni a flasht. Az még haggyán de valami sz*rt is ráraknak úgyhogy ha kinyomják akkor komplet olvasót kell benne cserélni.
2012. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos nincs ilyen. :(

Nekem is ki van flash- elve ,de nem megyek fel mert az 1-ik barátom XBOX át nem lehetett bekapcsolni mert a microsoft csinált vele vmit, ezért szerelőhöz kellett vinni és kb. 20000 ft volt a szerelés.

2012. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!