Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel a legkönyebb vagy...

Grifftech kérdése:

Mivel a legkönyebb vagy hogyan kell megcsinálni? Nyomógombok hivatkozzanak a videora és egy pdf-re.

Figyelt kérdés
Weboldal készítésénél egy olyan menüt szeretnék ami 3 pontból ál és mind a három SWF vagy FLA videot játszik le majd a video lejátszása után megnyit egy PDF-et. De a video az a gombok mellet futna le, tehát a gombok hivatkozzanak a tőle messzebb lévő videóra.
2012. febr. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

oké, ez simán jó, meg minden, de mi a kérdésed???

mármint hol akadtál el/mi nem jó/ valami? szívesen segítünk, csak nem értem, miben kéred....

2012. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos! van 3db video saválló sárgaréz és vörösréz ahogy a markoló rakodja. Ezt úgy kérték,hogy a menüsor alatt játszódjon le a megfelelő vid. ha a sárgaréz vagy a vörös vagy a saválló gombra nyomnak,és mikor lefutott ez a kb 8-10mp-es SWF vagy FLV (mind két formátum meg van) utánna automatikusan megnyitja az adott termék árát egy pdf. Ezen kívülvan egy komplett árlista amit megoldottamhogy ha rányomnak a aárlista gombra akkor megnyitja, de a videós résszel gondba vagyok. Tehát össze állítási sorrend valahol van egy gomb, rányomnak akkor valahol a lapon egy adott területen és méretben lejátsza a videt. és mikor vége megnyílik a pdf. ennek a megoldásában kellene segítség, a gombnak milyen parancsot kell adni hogy ezek megtörtényenek, a videokat miként szúrjam be mivel a legegyszerűbb. Köszönöm a segítőkészségeteket.
2012. febr. 6. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, most így pár sör után igaz, de:

én biztos azt csinálnám, hogy:

a videó helye: pl egy div..

oda "?element=valami" likelésű include-ot tennék, majd a behívott fájl head-jébe a videó hosszának megfelelő idő után <meta http-equiv="refresh" content="0; [link] />

átirányítást tennék...


b terv: js-sel: <script language="JavaScript">document.location.href = " [link] ;</script>


c terv: eleve a flash-be írom bele actionscripttel..


A 3 nyelv közül melyik áll hozzád legközelebb?

2012. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemis tudom, megmondom őszintén hogy egy Wysiwyg progival készítettem újra ugyan azt a weboldalt amit kértek, egyszerűbb gyorsabb és szebbet lehet készítenmi vele.(de ez csak az én véleményem) lehet javat html5 flash-t is beletenni. igazábból azzal vagyok gondba hogy ha beszúrtam a flash wideót utánna a mellete lévő gombnak hogyan kell megírni a scriptet hogy mit csináljon. adobe flash cs5 is fent van a gépemen de nemigazán értek hozzá. java scrip vagy html kód ként meg a programnyelvnél van tudáshiányom :)
2012. febr. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!