Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fight Night Champion nevű...

A Fight Night Champion nevű játékba hogy lehet megszerezni az összes karaktert? Azt ígérték 80 karakter lesz és nekem csak 40 van és kivittem a champion mode-t is

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
valaki irjon már baxameg
2012. máj. 18. 20:30
 2/2 anonim válasza:
A champion mód mellett végig kell vinni a legacy módot is, és a fight now-ban pedig mindenkit ki kell ütni. Fogsz egy játékost és azzal végig kell verni a teljes mezőnyt. Meg persze vannak a fizetős bunyósok, amiket le lehet tölteni pénz ellenében. De most én is kérdeznék egyet. Én már csak a fiatal George Foreman-t nem tudtam megszerezni, azt írják fórumokon, hogy csak azok kapják meg ezt az exkluzív játékost, akik előrendelték a játékot. Angolul pre-order the game. Tudsz-e ezen kívül valamilyen módot arra, hogy elérhető legyen George Foreman?
2012. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!