Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban mennyit...

World of Tanks-ban mennyit lehet keresni olcsóbb prémium tankokkal?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék valami tankot hogy gyorsabban gyűjön kicsit a kredit,de 1000goldnál többet nem akarok venni.

Amit kinéztem most pl az az új francia TD tank,de nem igazán tudom melyiket kellene megvenni. Ötletek? IS-3ra gyűjtöm a pénzt és elég lassan halad minden premium nélkül.



2012. máj. 13. 17:33
 1/2 MrBlack23 válasza:
hát én nemtudom, nem volt soha prémium tankom, de még goldom se. de van egy tippem. ha is-3 ra gyűjtesz, valószínűleg van egy jól kifejlesztett kv-d (mostmár kv-1 nek hívják) azt vedd meg, tedd rá a 85mm-es fegyvert (meg még ami ki van fejlesztve track,radio,engine) és menj azzal. prémium fiók nélkül is jól lehet vele kaszálni
2012. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T_Máté válasza:

Én most azért vettem meg a churchillt meg feleáron volt. Azóta van vagy 6 acélfalam vele:P Nekem 1 prémium tankom van és ez a churchill nagyon megéri megvenni mert ha jól játszol 20.000 kreditet is szerezhetz vele:


Győzelem! Csata: Malinovka 2012. május 18. 21:46:21 Jármű: Churchill Szerzett tapasztalat: 1 019 Szerzett kredit:

20 385 Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Szárnysegéd, Acélfal


És ez volt vele a 4. csatám:) Megéri megvenni.

2012. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!