Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok benne segíteni?

Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni a minecraftot, de nem engedik meg. Valaki megveszi nekem? A pénzt megadom rá, és személyesen adom át. Ha jófej vagy, és megvennéd nekem, akkor egy üzenetet írj.

2012. ápr. 13. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet boltban kapni. csakis bankkártyával vagy paypallal tudod megvásárolni a minecraft.net en
2012. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, azért mondom, hogy majd valaki, mert nekem nincs dombornyomott kártyám, de meg szeretném venni, és ki is tudom fizetni a költségeket.
2012. ápr. 13. 19:27
 3/7 anonim válasza:
de miért szeretnéd megvenni, ha letöltöd a magyar klienset hozzá akkor ingyen tudsz skint és egyéb dolgokat változtatni. Szerintem ne vedd meg. Ja és nem kell arről kommentelni hogy más ebből keresi a kenyerét mert TUDOM.
2012. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha ott skint váltasz, akkor csak a magyar szervereseknek látszik, meg több az előnye ha megveszed.
2012. ápr. 14. 07:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem kommenteltem arról, hogy ki hogyan keresi a kenyerét.
2012. ápr. 14. 07:43
 6/7 anonim válasza:

Én is úgy vagyok mint te,kedves kérdező nekem sincsen :[

Majd ha valaki nagyon jófej,akkor nekem is megvehetné(pénzt adok természetesen,amennyibe kerül)


13/F

2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok , pénzem megvan rá de apám nem engedi :( 14/f
2012. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!