Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen trükköket ismertek a...

Milyen trükköket ismertek a Battlefield 3 multijában?

Figyelt kérdés
láttam egy olyat a youtubeon hogy letett a gyerek egy szereleős járművet és öngyilkos lett és utánna egész meccs alatt azt javította, én megpróbáltam de nekem nem sikerült mert eltűnt mire újraéledtem... ezt hogy kell? de jöhetnek más trükkök is
2012. máj. 13. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a videót én is láttam, de akkor sem értettem valamit, most akkor tőled megkérdezem.

Szerintem azért van a játék, hogy szórakozzunk és játszunk vele és emellett van ez a fejlődés is, meg kapunk dolgokat, hogy egy kicsit színesebbé tegyék a játékot és nem azért van a játék, hogy fejlődj. Szóval neked az a szórakozás, hogy 40 percen át belelősz majd megjavítod a robotot?

2012. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ühüm :-)
2012. máj. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!