Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Battlefield...

Megéri megvenni a Battlefield Bad Company 2-t?

Figyelt kérdés
Xboxon játszom, megvan a Bf3 is, de e mellet megéri megvenni a BC2-t? Ha belegondolok, akkor nem egy nagy összeg (online 3000 forint).

2012. máj. 13. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes nekem tetszett és tényleg nem nagy pénz érte!
2012. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdésem, hogy milyen, mennyi játékos van még ott? Mert végül is sokan áttértek a Bf3-ra.
2012. máj. 13. 09:11
 3/6 mysterion1g ***** válasza:

Megérni, biztosan megéri, játszanak is vele sokan, én is ismerem olyanokat akiknek jobban bejön mint a Battlefield 3 és játszottak egy kicsit a BF3mal majd vissza mentek BFBC2özni, mert az jobban tetszett nekik. Nekem a BFBC2 soha nem tetszett anyira, bár igaz X360on toltam.


Ha elbírja a géped akkor szerintem mindenképpen a BF3mat vedd meg mivel gyakorlatilag ugyanaz az élmény, csak minden szebb és jobb. Sokkal változatosabb a BF3, szerintem. A BF3 7-8 ezer körül van.

2012. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mint írtam Xboxon játszom, és megvan a Bf3, csak azon gondolkozom, hogy megvegyem-e mellé a BC2-t.Amúgy szerintem megveszem, mert miért is ne. :D

2012. máj. 13. 11:27
 5/6 mysterion1g ***** válasza:
Ja igen, bocs nem olvastam :S :D akkor megéri persze :D jó, az de ne egy BF3ra számíts :D
2012. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is arra számítok :D
2012. máj. 13. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!