Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed most wanted...

Need for speed most wanted játékban egy le nem győzött riválisra rá van nyomva hogy legyőztük így hogy tudok tovább menni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én ezt a kérdést nagyon nem értem... :O pedig ha 16szor nem játszottam végig a sztorit, akkor egyszer sem! :D kicsit érthetőbben írd már le, hogy mégis mi történt vagy mi van a játékban?
2012. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lavesz válasza:
Az történt,hogy a kicsi fiammal játsszuk a játékot és ő minden kocsit szeretne megnyerni.Ha legyőz egy riválist és nem sikerül elvenni a kocsit akkor mentés előtt kilépünk a játékból,hogy újra lehessen versenyezni az adott riválissal.Ez többször sikerült de most úgy írja hogy legyőztük pedig mivel kiléptünk így a győzelem nem lett elmentve.Na remélem nem voltam túl össze-vissza:).Előre is köszi
2012. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy bekapcsolt az automata mentés vagy nem tudom... de amúgy pedig nem lehet megnyerni az összes kocsit, mivel a garázsban maximum 12 autót lehet eltárolni!
2012. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lavesz válasza:
Köszi a válaszod.Újra kezdtük és játssza ahogy jön:)
2012. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!