Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1,81 GHZ 2 GB ramm ddr2...

1,81 GHZ 2 GB ramm ddr2 nvidia geforce 7025 mit tudnék benne kicserélni és kb menyiért?

Figyelt kérdés
Elindulnak rajta az ujabb játékok pl Bad Company2,Alice Madness Returns De akadva szóval fennakadt bennem hogy a proci megfelel e nekik és csak videókártya kell érte vagy a proci menyire játszik szerepet itt?Amikor a bad company 2 őt probáltam a procit felvitte 80% és ott meg is akad ha videókártyát veszek akkkor nem fog akadozni?
2012. máj. 7. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Processzor miatt akad a játék de a karidat is lecserélhetnéd mert már látom nem egy mai darab. Az alaplapod típusát nem írtad le szóval nem tudom milyen a foglalat magyarán nem tudok processzor árat mondani de nyilván nem egy csúcskategóriás lap ha ilyen a konfogod szóval szerintem már 10 ért kapsz valami retek procít bár mondom érdemesebb lecserélned a gépedet.
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze csak ha ilyen játékokkal akarsz játszani.
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem de ezt akkor sem értem itt van 1 videó bár csak 1,81 ghz val de a hülye maxon nyomja szerintetek 800x600 és mégiumon 1 gb os videókártyával hogy menne?

http://www.youtube.com/watch?v=qNrA2Uzn6oM

2012. máj. 7. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:
És tudok arról hogy a processzort lehet overclockolni ha segítenétek 1 jó kis progival + elmagyarázátok hogyan kéne minimum 2 ghz ra növelni azt nagyon megköszönném és a gépem 4 éves
2012. máj. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!