Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most szeretnék PC Játékot...

Most szeretnék PC Játékot venni szerintetek a Battlefield3 at vagy a call of duty modern warfare 3-at vegyem?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni melyik a jobb szerintetek melyik?
2012. máj. 4. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a BF3-at. az MW3 is jó,szóval nem akarok vitába belemenni,de a BF3-al csak eredetibe tudsz multizni. MW3-at meg tudod játszani single-be és multiba is anélkül hogy megvennéd.
2012. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mysterion1g ***** válasza:

+ az MW3 egy kalap sz*r a BF3hoz képest, megvan mindkettő eredetiben és egyértelmü melyik jobb....és még olcsóbb is.


Ha játszottál MW2vel akkor unni fogod az MW3mat elég hamar... :D

2012. máj. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Először is attól függ bírná e a bf3-at , mert elég proceszor érzékeny .

Amugy szebb meg jobb a multija sokkal a BF3nak.

2012. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Call of duty Modern Warfare 3 gépbarát!
2012. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Battle Field 3

egyértelműen jobb mint a Modern Warfare 3

kezdjük : -jobb a multiplayer ugyanis a COD nem túl sokat változtatott a multin

-a single playerben a story is jobban felépített és a grafikája is bámulatos (a CODban menj csak közelebb egy karakterhez.. egyszerűen elröhögöd magad)

- a fegyverek is sokoldalúbbak

-és ha a BF3 at letöltöd csak single-t tudsz játszani

nem mondom hogy a Call Of Duty rossz , mert az is le tudja kötni a figyelmed , de szerintem a Battlefield 3 visz mindent!!

2012. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is a battlefield 3-at ajánlom ;)
2012. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem a bf3 az a jó
2012. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Na...


Nem lehet összehasonlítani a kettőt!!

Olyan mintha egy körtét meg egy dinnyét hasonlítanál össze melyik a finomabb?


Ugyan így van ez a bf3-mal meg az mw3-mal.Az mw3-nak az a lényege hogy viszonylag kis pályákon emberek ellen küzdj és nagy szerepet kap a reflex és a gyorsaság.Én ezt szeretem benne.Ráadásul elég sok benne a DLC (kiegészítő). Most a bf3-ban is sok lett de ha engem kérdezel szerintem ez a cod majmolása mert ott már mw2-ben és black ops-ban is volt map pack....


A bf3 pedig elég nagy mapokon sok járművel kell egymással küzdeni.Itt nincs nagy szerepe a reflexnek inkább a taktikának.Ráadásul ha tdm-et játszol benne nagy mapokon akkor szinte csak járművekkel érdemes menni mivel sokat kel bolyongani a mapon h találj egy ember ellenséget is (az ember ellenséget úgy értem h nem járműben ül) Ráadásul a bfbc2-ben is azt roh@hadtul utáltam mikor conquest módban az ellenséges csapat elfoglalta az összes zászlót csak a saját bázisra lehetett spawnolni és a bázisunk fölött ott volt 2 ellenséges heli is meg körülötte 5 tank és aki lespawnolt azt egyből 333576257645 rakétával lelőtték..


De ettől függetlenül a bf3 is meg a mw3 is egy fantasztikusan jó és élvezhető játék.Bár mindkettő egy kicsit macerás PC verzióban épp ezért ajánlom hogy valamilyen konzolra vedd meg 2 okból.1:Egyből maxon fut a grafika semmi lagg nélkül.2: csak beteszed a cd-t és már játszol is mindenféle telepítés meg regisztrálás nélkül.


Szóval az egész attól függ TE mit szeretnél. Ne hagyd hogy befolyásoljanak.Dönts el milyen típusú gamer vagy...

2012. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az attól függ milyen géped van :P
2012. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ugyanis Bf3 nem fogja elbírni a két magos procik nagy részét!
2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!