Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 4 Modern Warfare?!

Call of Duty 4 Modern Warfare?!

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni hogy van az a pálya amikor Oroszországban vagyunk a föld alatti bázisban. El kell jutni az irányítószobáig és ott van egy rész ahol van egy folyosó egyenesen az eltorlaszolva és lehet jobbra balra kerülni... jönnek a katonák, kilövöm őket és a végén futni kell mert felrobban a hely vagy valami. de soha nem érek el a folyosó végére mert mindig felrobban. akárhogy próbáltam: én mentem elől, én mentem hátul, futva, vagy csak simán haladva sehogy sem éltem túl. Mi lehet a probléma?


Más: az intróknál van hang és magyar szöveg( letöltöttem) de "akció" közben nincs magyar felirat és beszéd az embereknél, minden más hang viszont van, ez miért van?



2012. ápr. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak követni kell Pricékat és kijutsz,


A másik problémára nem tudom mi a megoldás, de estleg rakd újra játékot magyarítás nélkül. Persze előtte mentsd le a mentéseidet.

2012. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak simán beállok mögéjük és sétálok velük?
2012. ápr. 30. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
ahogy itt néztem a végigjátszásos videókat azoknál nem, nálam már amikor futok akkor robban az egész pedig jobb oldalt még van 6 percem... :(
2012. ápr. 30. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor passz, nekem úgy rémlett.
2012. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tolarent Admiral válasza:
Talán valami elcsesződött a játékkal talán kezd előröl:(
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyar beszéd (magyar szinkron) nem készült cod4-hez szerintem
2012. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derek003 válasza:
Szerintem rakd újra és csak normál honosítást használj! :)
2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!