Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Modern Warfare 2-ben miért...

Modern Warfare 2-ben miért nem talál semmi szervert kb.5 percig? A játék eredeti.

Figyelt kérdés
Kiírja, hogy 50ms-os ping, ez felmeg 150ms-ig. És csak kb 5 perc után rak be valahova.

2012. ápr. 28. 00:20
 1/5 dANIIIIIIIIIIIIIIIII válasza:
és zavar ha kell várni 5 percet?:)) am nekem is eredeti és ugyanez van de addig elfoglalom magam..:)
2012. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Kevesen játszanak vele pl. tavalyhoz képest

2. Az IW egy kalap macskaszar

3. Menj egy gyors private match-re és utána keress.

2012. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt szoktam csinálni, csak akkor zavar, ha meghívnak egy meccsbe, mert akkor nem tudok belépni.
2012. máj. 1. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a fő ok az, hogy sajnos már kb. senki sem játszik vele, plusz még hozzájön az is, hogy az a szerverkereső 1 kalap kula.
2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello!

Az utóbbi napokban újra aktuális lett a dolog, és sikerült megoldani. Most leírom, hogyan, hátha más még belefu a kérdésbe, mert neki se jó.


Valószínű, ha nem jó neki, akkor a multiplayer menüben a "Play" opció alatt van egy olyan, hogy "Your NAT type:Strict". Ha ez van ott, akkor valószínű rootert használsz. Tehát belépsz a rooter kezelőfelületére(nálam TP-Link, tehát böngészőbe:192.168.1.1; majd mindkét mezőbe(Felhasználónév,jelszó) "admin"-t írsz). Ezután baloldatl rámész a "Forwarding" opcióra, majd az "UPnP"-re. Itt pedig Enable-t állítasz. Nekem ezután jó lett. (Nem biztos, hogy nálad is ezek az opciók vannak, de a lényeg, hogy az UPnP-t kell engedélyezni!)

2013. nov. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!