Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a számítógépes játék?

Melyik ez a számítógépes játék?

Figyelt kérdés

Egy éjszakai jelenetre emlékszem, ahol egy férfi fut az utcán, és egy rendőrautóval megyek. Fel a járdára, török-zúzok. Egy nő kiabál, hogy "Stop, police!" és lövöldöz rám.

Ez kb. 99 előtti játék lehet. Nekem nem volt meg, csak egy haveromnak, ott játszottam vele, de nem emlékszem belőle többre. Szerettem, és újra játszanám, ha lehet. Ha valaki tud, segítene?


2012. máj. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg nem valami régi gta?
2012. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges, csak erre az egy pályára emlékszem, még az sem kizárt, hogy valami demo volt csak a haver gépén. Nekem annyi maradt meg, hogy nagyon tetszett, ahogy hallom a lépteim futás közben, de be lehetett szállni az autóba és vezetni. A stop, police! felkiáltást mindig két-három lövés követte.
2012. máj. 2. 19:54
 3/3 anonim válasza:
Commander 2
2012. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!