Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Au AION-nak külön EU verziója...

Au AION-nak külön EU verziója van és ha igen, hogy birom ncsoftLauncher-ből telepíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az ncsoftlaunchert és beállítottam hogy európában vagyok,de ennek ellenére az AION USA verzióját kinálja fel nekem telepítsre.Szóval az Aionak van külön EU verziója vagy mindegy melyiket töltöm le,majd autómatikusan IP alapján dönt hogy USA vagy EU szerverre visz?

Ha nem mindegy és EU verziót kell letöltsek,azt mégis hogy tudom megtenni az ncsfotlauncherrel?Az csak az USA verziót ajánlja fel hogy telepíthetem.


Előre is köszönöm a segítséget.



#Európai Unió #Aion #ncsoftlauncher
2012. ápr. 30. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez az EU-s verzio, kulon launcherrel

2012. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de sajnos ez nálam nem működik mert mindég azt írja ki hogy telepítsem újra az NcsoftLauncher-t.Hiába telepítem újra folyton ezt a hibaüzenetet írja ki.

Ha rendszergazdaként futtatom,akkor is.


Ezért próbálnám csak magát az NcsoftLaunchert,de az ncsoft oldaláról amit le lehet tölteni abból nem lehet az AION EU veruióját telepíteni hiába állítom a régiót EU-ra.A többit igen,azoknak az EU verzióra vált de az AION-nál valamiért nem,azt írja mellé zárójelbe hogy North America hiába állítom EU-ra.

2012. máj. 1. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
leszedted az eu-s (gameforge) launchert???
2012. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A GameForge Launcher az mi?A játék Ncsoft Launcher-t kér.


Az NcSoft Launchert szettem le az Ncsfot oldaláról,innen:


[link]


És ezzel próbálok bűvészkedni de nem akarja az igazságot,Az EU kliens nem fogadja el,továbbra is kéri az Ncsoft Launchert.Az Ncsoft Launchert pedig hiába állítom EU-ra az Aion US verzióját tudom csak telepíteni vele az EU-t nem.Tudom hogy az oldal US és minden bizonnyal a Launcher is US,de külön EU-sat nem találtam és azt írják hogyha a régiót EU-ra állítom akkor a játékok EU verzióját lehet elepíteni ami így is van kivéve az Aion-nál.Az Aion-ból csak US-t lehet telepíteni belőle,hiába állítom EU-ra.

2012. máj. 1. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

te mekkora IQ-val rendelkezel?

irtam hogy az EU-s verzio kulon gameforgel launherrel megy, miert kinlodsz az NcSoftal??? nem fog menni EU-n

most a jatek fel van osztva, az amcsinak semmi koze az europai klienshez

2012. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kapd be a f*szom ha nomrális,civilizált választ nem tudsz adni azzal a nagy IQ-dal.


Amúgy már megoldottam.

2012. máj. 1. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
:D és ilyen emberek játszanak az aionon mint te akik a magyar nyelv szépségeit ilyen magas szinten elsajátították...:D
2012. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!