Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik az "erő"?!

Miért nem működik az "erő"?!

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Nos, lehet hogy kissé humoros amit kérdezek de... na mindegy.. az a baj, hogy a Star Wars Battlefront II-ben amikor például egy Jedivel vagyok és kaszabolom a droidokat, akkor a Jedierő miért nem fog rajtuk? Itt most konkrétan a tolásra-húzásra gondolok, mert csak azok nem akarnak működni, a többi jó.

Néha bejön elsőre is, működik, de néha meg már vagy hatodjára sem működik, azért nagyobb csapatoknál ez eléggé irritáló. De! Ha például egy teljesen más fajta/féle embert akarsz ellökni, vagy magadhoz húzni, az simán megy, de a droidoknál blokkol... Ez valamiféle bug?



2012. ápr. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy elállítottál valamit????ha nem akkor valószínüleg a telepítés során kiesik valami :) (lehet kicsit furán hangzik xD ) de érdekes mert nekem is ez volt a baj vele :))))) én ujratettem és ment...mondjuk így volt ez a Túl a sövénnyel is de mindeggy :)
2012. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként letöltötted????vagy multiban játszol????ha multiban nem csida bár az irtak alapján nem.....am multiban csalnak mint állat :),és ha töltötted akkor tedd ujra majd he megin nem megy rakd ujra :)
2012. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni.
2012. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Tudom hogy kissé irritál, de nem olyan gigászi probléma, amin nem tudnék elsiklani... egyébként töltöttem, de, bocs a kifejezésért, de a f@szom se fogja újratenni a játékot, mert most éppen a telekinézis nem hat a gépekre... :D

Azért kösz! :)

2012. ápr. 30. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen máskor is :)
2012. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor8991 ***** válasza:
nálam csak bizonyos droidoknál nem működik PL droideka
2012. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!