Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik?

Miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy az xbox live profilomhoz kaptam egy nevet. ( ToastyDuchess0 asszem) És ezt megakartam vátoztatni Szabi127-re. A név nem volt foglalt. Azután be akartam jelentkezni a ToastyDuchess0 profilom-on, hogy lecseréljem de nem töltött be a net és azt irta ki, hogy:


Xbox LIVE tagsági adatok érvénytelenek. Használjon profil érvényes tagsági, vagy töltse le a profilját az Xbox LIVE. (ezt pontosan)

És azután megpróbáltam vissza irni a Toasty... nevet de csak azzt irta: Hogyan kell aktiválni az uj nevet? és abban azt irták jelentkezzek be azzal a profillal amelyiknek a nevét le akarom cerélni és utána mennyek rá a socikal-ban a saját nevemre. De én nem tudok rá menni ha nincs net! És a másik ( nem használt ) profilom ott volt de azon jó is volt az ingyenes net. ( azért ingyenes mert már le járt) Milehet a baj miért nem jó a net!



2012. ápr. 28. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsi ezt ki hagytam:


És azután megpróbáltam vissza irni a Toasty... nevet de csak azzt irta: Hogyan kell aktiválni az uj nevet? és abban azt irták jelentkezzek be azzal a profillal amelyiknek a nevét le akarom cerélni és utána mennyek rá a socikal-ban a saját nevemre. ( ez mind a neten az xbox live oladalon történt )

2012. ápr. 28. 21:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ezt nem igazán értem leírom én, hogyan csináltam annak idején először.


Csináltam egy "@hotmail.hu-s" címet és regisztráltam a gépemen... Beírtam a akkor csinált címemet és persze a jelszót is. És kérdezte, hogy milyen profilt kérek Xbox LIVE-osat vagy egy sima játékprofilt. És ha majd multiplayer-ezni akarsz akkor a Xbox LIVE-osra menj rá...

És ott van (xbox.hu) oldalon mikor már be vagy jelentkezve akkor ott van a néz módosítása. beírod, és átírja ha még egyszer át akarod írni akkor az már 800 microsoft pontodba kerülne... És ha ott kész vagy akkor menj be a xbox konzoloddal kapcsold be és ott van a kérdés hogy melyikkel "sign in"-olj be és ott van jobbra, hogy "Download Xbox LIVE profile" és ha arra rá kattintasz akkor kéri az xbox.hu oldalon regisztrált címedet meg a jelszódat és megkérdi hogy letöltse a profilt és ha igen akkor le szedi a gépedre a Xbox LIVE rendszerű (ingyenes) profilodat...

2012. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!