Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan orvosolható a Call of...

Hogyan orvosolható a Call of Duty MW2 c. játékban fellelhető UAV eltűnése?

Figyelt kérdés

A mai nap, egy elég komoly csalóval áldott össze a sors. Halhatatlan mód mellett, wallhack- et is használt, de mindemellett, láthatóan, a szintjeit is összecsalta. Ami lényeges, hogy a szervert is megszabotálta valamilyen módon, melynek okán, elehetetlenítette a szerverről való kilépést (így, a jól bevált C+A+D módszerrel sikerült csak szabadulnom). Ez így önmagában, csak bosszantó lenne, de gond nem. Ezek után, megpróbáltam, egy másik szerveren folytatni játékom, mikor is észleltem, hogy az UAV, még soha nem látott módon, átlátszó. Nem jel zavarásról volt szó, szimplán, nem mutatott semmit. Az esc lenyomása után képbe jövő menü melletti térkép viszont, rendesen funkcionált.

Jobb megoldás nélkül, újratelepítettem, a mindösszesen 11 gigát foglaló multipalyer részt, amely már annyiszor segített ilyen problémák esetén.

Ez alkalommal viszont, a játékba visszatérve, a hiba még mindig fenn állt (és nem mellékesen, lv 70 -re ugrottam, így prioritást kellett váltanom...).

Jelenleg, teljesen tanácstalan vagyok, hisz az újratelepítésnél többet, nemigen tudok tenni.

Kérek mindenkit, hogy aki bármilyen módon tud segíteni, az írjon!



2012. ápr. 30. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért utálom a szemét cheatereket, mert elk*rják mások játékát.


Próbáld meg azt, hogy törlöd a játékot teljes egészben, majd irány a registry és minden játékhoz tartozó elemet törölsz. Ha nem tudod, hogyan kell akkor írj mivel ha ott valamit elrontassz akkor rakhatod újra a gépet. :D

2012. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi a rák?? ez igaz?? ez durva! ilyen cheatert se látni minden nap multikba. tönkre tette a játékod és hogyan használt örökélet hacket? olyat egy FPS-be se lehet o.O
2012. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamilyen csoda folytán, a probléma magától megoldódott. De, mindemellett, köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!