Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 probléma, orvosolható...

GTA 4 probléma, orvosolható valahogy?

Figyelt kérdés
Még torrentről szedtem le, 1 dvd-s változat, legtöbb audió kivéve. Amikor felraktam a játékot, orosz volt, raktam fel magyarítást és az "american" s a "russian" nyelvi fájlokat fel kellett cserélni, nevet átírnji, mivel a magyarítás az angol fájlra ment. Probléma: nincsennek ékezetes betűk, helyette üres helyek vannak. Valahogy lehetne orvosolni??
2012. ápr. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azthiszem annak tudható be, hogy feltetted, vagy alapból fent volt a lefrissebb patch a játékhoz, viszont a magyarosítás csak az 1.0-ás változattal kompatibilis..ha van fent akármilyen patch akkor a magyarítás bugos lesz..ergó szedj le egy eredeti patch nélküli verziót vagy telepítsd ujra de ne rakj fel patchet...ha nem ez a hiba akkor nem tudom xĐ
2012. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.0.6 vagy 1.0.7 patchre megy fel, de nem tudom,hogy hanyas patch van fent, mert automatán ment a telepítés s mivel kb 3 óra kellett neki, így aludtam :D
2012. ápr. 20. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor töltsd le az 1.0.7.0-et, mert ott még többet optimalizálták a játékot, így folyamatosabb lesz a játék, és működik rendesen a magyarosítás.
2012. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem megy fel a patch :( akkor boldohulo így :D
2012. ápr. 23. 02:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!