Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crashday: a jó öreg játék...

Crashday: a jó öreg játék folyton leáll. De miért?

Figyelt kérdés

Kb. óránként folyton leáll, szokása szerint akkor, amikor végzek egy pályával. Ha legközelebb eszembe jut, mentem a hibaüzenet tartalmát is. Ez még nem nagy probléma, de ha trainert használok, akkor kb. 5 perc után megadja magát -,-

Miért csinálja velem ezt ? =((



2012. ápr. 28. 22:16
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:

Véletlenszerű a fagyás vagy mindig egy adott dolog miatt?


Én arra tippelnék, hogy el van nagyon porosodva a géped belseje és most hogy megjött a meleg, túlmelegszik. Vedd le az oldal lapját (kikapcsolva-kihúzva!!!) és fújassátok ki sűrített levegővel (boltban lehet kapni flakont).

2012. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ennyire azért értek hozzá... Ez a játék kicsit sem terheli le a gépemet, és más, sokkal extrább játékok simán mennek rajta. Aktív hűtés a VGA-n, a procin, és a gép oldalán is van 1 venti. Semmi köze a meleghez.

Várjatok 5 percet, megpróbálom kiakasztani, és akkor az üzenetet feltöltöm kép formájában.

2012. ápr. 28. 22:24
 3/12 A kérdező kommentje:

Első üzi:


---------------------------

Error!

---------------------------

An illegal memory reference is detected

(this message was produced in:

file ..\propcore\dx9\init.cpp, line 21)


Trace stack:



---------------------------

OK

---------------------------



Második üzenet:


---------------------------

DirectX 9 - Graphics System Layer 1.00

---------------------------

Cannot shutdown correctly: not all resources have been freed: 918 resources still active

---------------------------

OK

---------------------------

2012. ápr. 28. 22:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt rendszeresen kidobálja, mindig ezt a kettőt szépen egymás után. Ha le okéztam mind a kettőt, akkor bezáródik a játék.
2012. ápr. 28. 22:29
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:

Próbáltad a DirectX-et frissíteni/újratelepíteni?


A trainer bekavarhat a program végrehajtásába, de ha eddig működött, akkor mégis a DX lesz a ludas.

2012. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden más megy, csak ez nem. Amint írtam, trainer nélkül is ezt csinálja, de akkor több időt tudok vele játszani. Tudtommal DX 11-et nem lehet frissíteni, ha leszedek egy 9.c telepítőt, akkor az nem csinál semmit, mert újabb verziót észlel.
2012. ápr. 28. 22:36
 7/12 Smartguy86 ***** válasza:

Tudtommal akkor is kellhet a Dx9-hez való frissítés.


[link]

2012. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De ez mégis mit jelent: ,,An illegal memory reference is detected "

Illegális memória hivatkozás ? Ez most vírus, vagy csak valami nemlétező fájlra hivatkozik ?

2012. ápr. 28. 22:41
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:
Hibás memóriacímzés lehet, ebből még nem lehet megmondani, hogy mi van. Ami biztos, hogy a program egy hibából eredően nem megfelelően hivatkozik a memória tartalmára.
2012. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

32 bites, vagy 64 bites Windows?

Crashday Windows 7 kompatibilitásával nem vagyok túlságosan kibékülve, nekem 64 bitesen nem is indult, 32-esen nem voltak vele különösebb gondok, apró hibák, véletlenszerű kilépések előfordultak, de nálam hibaüzenet nélkül.

2012. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!