Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Playstation 3...

Szerintetek Playstation 3 vagy Xbox 360? Kb.75 ezer forintot szannek ra.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a játékot: PS3

Ha letöltöd: xbox360

2012. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Xbox 360
2012. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lázár Péter ***** válasza:
ps3 az xbox szar
2012. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy gyűlölöm amikor ilyen hülye emberek írják hogy:

"PS3 az xbox sz*r" vagy "Xbox a ps3 sz*r".


Utolsó: érveket fogadjunk nem tudsz felhozni. Max olyan hülyeséget hogy a ps3 kontrollere kényelmesebb. Ez ízléstől függ hogy melyiket tudod jobban kezelni.



Én nem mondanám egyiket sem csak elmondom röviden mik a lehetőségek:


Xbox:

-Szebb grafikájúak a platform játékok (az exkluzívaknak is szép de abból nincs olyan sok, bár ami van az jó)

-Kienct (már akinek). Aki azt mondja hogy csak a kicsik lesznek el vele az nézzen egy kicsit utána a játékoknak is: Forza 4,

Rise of nightmares (horror bár kicsit sem ilyesztő de ISZONYAT HOSSZÚ a játék és élvezhető de az irányítást meg kell szokni)

Your shape fitness evolved 2012

Mass effect 3 (hang irányítás)

Skyrim (hangirányítás TÖBB MINT 200 DOLOGHOZ. Köztük: ordítások, felszereléps pl: equip orcish mace vagy equip hide shield vagy equip candlelight vagy quicksave vagy level up stb.)

Binary domain (szintén hangirányítás)

UFC

Lesz külön kinectre Alan wake

Ghost recon future soldierben fegyverkészítés kinecttel.

és még sorolhatnék párat

- valamivel jobb a live (ahogy tudom)


PS3:

-Blueray (vagy hogy a fenébe kell leírni)

-több exkluzív játék

-Move (akienk inkább hardcore az move, aki szórakozni akar családdal, haverokkal, akár egyedül is az kinect, nem mintha a move nem szórakoztatna annyira)

-És ki sem lehet hagyni: ingyen online játék :D



Nekem xbox 360 slimem van flashelt és akik azt mondják hogy elb*ssza a gépet mondok valamit:

lassan másfél éves a slimem, flashelt, semmi gond nem volt vele ráadásul slimeknél nagyjából lehetetlen 3 ledes problémát kapni.


Véletlenül egyszer felmentem LIVE-ra. NEM TETTE TÖNKRE AZ XBOXOM. Csak mehettünk újraflashelni 8000 forintért. És semmi sem veszik el újraflasheléskor.



Ennyit akartam írni kb, helyesírási hibákat igyekeztem elkerülni. Kérdező arra hallgass aki érceket is feltud hozni. Nincs itt szerintem jobb konzol mindegyiknek megvan a maga sajátossága, előnyei. Az hogy melyiket veszed azt te döntöd el.

2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 30. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
+ Az Xboxnak sokkal jobb a kontrollere.
2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző: Kinek melyik a kényelmesebb. Bár igaz hogy az xbox kontrollerét többen szeretik de lehet hogy a kérdezően ka ps3 kontrollere kényelmesebb. Az csak személyes vélemény hogy melyik kényelmesebb. Nekem is pl az xbox kontrollere mert xboxom van :D
2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az is hülyeség, hogy a box kontrollert többen szeretik.

Ezt a kifogást eddig csak magyaroknál hallottam, mert itt sokáig az xbox volt sokkal inkább elterjedve, máshol már a kezdetekben is hasonló volt az eladás, de ugyanannyian szeretik kb mindkettő joystick-ot.

Illetve ha valaki nem szereti valamelyik joystick-ot az is hozzászokik hamar.

Kiskorom óta már volt PS1-em, folyton a PS joyhoz voltam hozzászokva, aztán havernál 1-2 óra alatt teljesen hozzászoktam a más gombkiosztáshoz meg a joy kialakításához.

Ez a legszarabb kifogás.


#4

"Szebb grafikájúak a platform játékok"

Platform játékok alatt multiplatform játékokra gondolsz?

Mert akkor ez hülyeség, utóbbi 1-2 évben 0 különbség, mert PS3-ra is megtanultak fejleszteni a 3rd party stúdiók.


És "blu-ray", nem blueray.


Amúgy nagyjából jól összefoglaltad:

PS3: több exkluzív, ingyen multi, blu-ray

X360: a régi multiplatform játékok szebbek


A Kinect és a Move is felesleges szerintem, még egyikre sem adtak ki igazán jó játékot, vagy legalábbis nem sokat.

2012. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondd hogy a Heavy Rain rossz játék :D. Vagy talán a Skyrim mivel abba vna a legtöbb lehetőség hangvezérlésre kinecttel. Vagy normális kinect játékok között a Rise of nightmares (na jó az nem valami jó játék de iszonyat hosszú és annak van legfejlettebb irányítási lehetősege kinectten szerintem: a járkálás, a fülbefogás és sok más)



Mondtam hogy nem tudom leírni hogy blueray :D.


Azzal kapcsolatban hogy az xboxra szebbek a multiplatformjátékok azzal részeben igazad van hogy a régebbi játékoknál vannak. De az újak között is sok olyan van. Bár ezek SZINT ÉSZREVEHETETLEN KÜLÖNBSÉGEK. Ha észreveszed nagyon jó a szemed.

2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!