Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kérjek PS3 vagy X-Box...

Mit kérjek PS3 vagy X-Box 360? Ár, minőség. Stb? az igaz hogy PS3-ra nem lehet chippeltetni?

Figyelt kérdés
Ballagásomra lehet kapok valami ilyesmit de nem tudom melyiket kérjem.Mit ajánlotok?

2012. ápr. 24. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Xbox 360 egy fokkal jobb a ps-nél. A ps3 at is lehet chippelni de sokan ellenzik azt a konzolt mert szerintük nem a legjobb.
2012. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
élethűbb? vagy ez játékfügő?
2012. ápr. 24. 14:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérjél inkább BMX-et vagy motort...
2012. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem nagyon vagyok BMX-es motorhoz meg még kicsi vagyok xd
2012. ápr. 24. 14:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, BMX nélkül nehéz BMXesnek lenni.
2012. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérjé kompútert
2012. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha fel akarod törni akkor inkább maradj a gépnél.

Egyébkénk:

Xbox 360:

-Kicsivel olcsóbb

-évi 10K a live (ez kell ahoz, hogy multizni tudj), cserébe egy kicsit össze szedettebb mint a PSN, de ettől még nagyon nem éri meg.

-Van rá pár jó exkluzív cím.


Playstation 3:

-Bluray lejátszó

-jobb kontroller (NEM A KEZELHETŐSÉGE JOBB, hanem aksis és sixaxis)

-ingyen PSN

-3D (ami az xbox-ban van az egy hányadék)

-sokkal jobb multimédiás rendszer (a gépet akár teljesen fel is válthatod vele ilyen szempontból)

-kétszer háromszor annyi exkluzív játék, amik talán egy kicsit szebbek is.

-teljes értékű böngésző


A multiplatformok ugyan olyanok mind a két konzol.

2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
vagyis akkor inkább PS3?
2012. ápr. 24. 19:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt szerencsém mind a 2-höz,per pillanat PS3-am van.Grafikailag nagy külmbség nincs,ha nem vagy olyan szinten maximalist hogy még a szineket is nézed melyiken jobb,szebb,akkor ebből a szempontból mindegy.


Ami lényeges lehet választás szempontjából,az-az hogy a PS3-on ingyen játszhatsz online és minden ismert média formátumot tud kezelni.Szóval bármilyen videót,zenét lejátszik.A kontrollerben van mozgás érzékelő és egyre több új játék használja ezt ki hogy a kontroller mozgatásával tudsz irányítani valamit a játékban.Valamint bármilyen merevlemezt bele rakhatsz legalábbis a régi tipusokba,a SLIM-ben nem tudom hogy van.Szóval ha nagyobb merevlemezre van szükséged a konzolban különösebb gond nélkül bővítheted.És van pár nagyon szuper exklúzív cím PS-re mint a Killzone,Resistance,Uncharted,God of War,Gran Turismo,inFamous.És ami a legjobb a DUST 514 című online FPS játék ami az EVE Online világában játszódik (már ha ez mond valamit),ingyenes lesz PS3-ra.Ami azt illet csak PS3-ra adják ki,ráadásul ingyen.Ezt én személy szerint nagyon várom.


Negatívumot igazán tudok mondani,nagyon szuper konzol.


Az Xbox360-ban ha online akarsz játszani,havi díjat kell fizetned Xbox Live-ra.Nem támogat minden média formátumot,például Blue Ray.A kontrollerben semmi extra nincs,de nagyon kényelmes,tökéletesen a tenyérbe illik.Merevlemezt nem rakhatsz bele akrmiet,csak az Xbox360-hoz kiadott merevlemezeket amik 3x drágábbak.Igaz meglehet hekkelni hogy bármilyen merevlemezt bele lehessen rakni,de elég macerás és garancia vesztéssel jár.Szóval alapjáraton nem bővítheted akrámekkorára.

Exklúzív címek terén nem igazán tudok mit kiemelni én személy szerint,esetleg a Gears of Wars-t.

Ami igazán pozitív dolog lehet az Xbox360-ban,az a kinect.Ez egy mozgás érzékelős berendezés Xbox360-ra amin keresztül,az erre tervezett játékokat kontroller nélkül a TV előtt kalimpálva irényíthatod.Tapasztalatom nincs túl sok,csak bóltokban próbágadtam és teszteket olvasgattam róla,a tapasztalatom az hogy nem éri meg.A boltokban nagyon nem akarta felismerni melyik a kezem és a lábam,állandóan csak vinnyogot hogy menjek távolabb hol ott már vagy 3 méterre voltam.


A PS3 hekkeléséről sokat nem tudok mondani,mivel nem tudok az egészről semmit.Nem warezolok.

Az Xbox360-an flashelhető ami azt jelenti hogy a DVD meghajtót vezérlő programot,firmware-t ki cserélik egy hekkelt változatra és így olvassa a másolt játékokat.De ha flashelve van a konzolod nem tudsz online játszani mert előbb vagy utóbb bannolni fognak és szerintem kész szívás ez a modszer,mert az MS fél évente ki jön egy update-el ami kiüti a flash-t és mindég lehet újra és újra flashelni.Ráadásul hogy a flash-től függ hogy a játékokat hogy kell ki írni.Szóval ami havernál fut,az nem biztos hogy nálad is futni fog ha a 2 konzolban más a flash.Szóval a játékokat is hekkelni kell,attól függően milyen flash-ed van.Nem mondom hogy nem lehet vele együtt élni,de ez akkor is szívás.


A 2 konzol minőségéről annyit tuok mondani hogy az Xbox360-am 2 és fél év utáan lett 3LED-es.Ami szép ahhoz képest hogy első generációs konzol.De ez sajnos kuka lett

A PS3-amban a BlueRay meghajtó másfél év után megadta magát,de könnyen ki lehetet cserélni másikra.És most ezt használom jelenleg már 3 és fél éve.


Szóval a PS3-ról rosszat nem igazán tudok mondani,csak jót.Az Xbox360-ról sem tudok igazán rosszat mondani,de igazán kiemelkedő dolgot sem ami miatt inkább azt válaszd.


Szuper konzol mind a 2.Döntsd el mire van szükséged és nézz utána hogy melyik konzol felel meg legjobban az igényeidnek.


És még egy gondolat.A PS3 nagyobb teljesítményű,erősebb gép mint az Xbox360.Ebböl adódóan szerintem tovább tudja húznia a piacon.Tovább kifogják adni az új játékokat rá mint Xbox360-ra és talán jobb grafikával is a vége felé.Szóval ha PS3-at veszel később kell majd új generációs PS4 vagy Xbox720-ra váltanod hogy az új játékokkal játszhass.

2012. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
vagyis a ps3 is chippelhető?
2012. ápr. 25. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!