Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kérjek PS3 vagy X-Box...

Mit kérjek PS3 vagy X-Box 360? Ár, minőség. Stb? az igaz hogy PS3-ra nem lehet chippeltetni?

Figyelt kérdés
Ballagásomra lehet kapok valami ilyesmit de nem tudom melyiket kérjem.Mit ajánlotok?

2012. ápr. 24. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen chipplehető de részletek nem tudok hogy van-e hátulütője mint az Xbox360-nál a flashalésnek.Ennek utána kellene járni,ha ez fontos szempont neked.


Ha az Xbox360-at flasheled akkor szívni fogsz mert nem tudsz online játszani eredeti játékkal sem,vagyis tudsz de ha egyszer bannolnak akkor örökre bannolva leszel és fél évente újra kell flashlened a konzolt hogy az új játékokkal tudj játszani és az sem mindegy hogy írod ki a játékokat.Szóval kész szívás ha Xbox360-on másolt játékokkal akarsz játszani.

Azt nem tudom hogy PS3-on van-e ilyen hátulőtüje a chippelésnek,sajnos semmit nem tudok az egészről csak annyit hogy lehet chippelni.


Szerintem nézz uténa hol tudod cshippeltetni és őket kérdezd meg erről.

2012. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jelen helyzetben az XBOX nem tudja kiolvasni a kulcsot a meghajtóból az interneten keresztül, csupán az adott wave patchet tudja játékhoz társítani. Ott a bukás, hogy új játékokat adnak ki, új wave patchel és ezeket vagy vissza kell minősíteni és ezt érzékelik, vagy flashelni kell újabb súlyos tízezerért. Eredeti játékkal minden gond nélkül lehet liveolzni.


PS3hoz nincs chip. Elég csak felpakolni egy custom frimware-t.

2012. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az mi? O.o
2012. ápr. 25. 19:53
 14/18 anonim ***** válasza:
vegyél inkább bmxet :D
2012. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lázár Péter ***** válasza:
a ps jobb igaz hogy nem lehet csippelni de minek ha multizni akarsz akkor csak eredeti játékon tudsz meg azért az xbox-ot se érdemes csippelni. De ha a playstationön regisztrálni akarsz az ingyen is van.Ha ps-t veszel és az internetre akarsz csatlakozni akkor united kingdomra regisztrálj mert ott elfogadja az online passt.
2012. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lázár Péter ***** válasza:
Ha akarsz venni akkor tényleg a ps-t vedd . Ha online ra akarsz menni akkor united kingdomra regisztrálj.Akkor bármelyikkel bírsz multizni.
2012. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szervusz!


Ha még nem vetted meg a konzolod, vagy nem kérted, akkor én habozás nélkül a PS3-at ajánlom. Mindkét konzol jó, talán az X360 még egy picit erősebb is, mint a PS3.


A PS3 ajánlatos, ha HD filmeket akarsz nézni, Blu-rayen. Ezt Xbox-on nem tudod megtenni.


Ingyenes a PSN, tehát, ha online játszani akarsz másokkal, akkor tök ingyenes az egész. A PSN-en rengeteg plusz tartalmat találsz még (Pulse), Core magazin, vagy az Access Episode. Trailaerek, demók, avatarok, hátterek, dinamikus hátterek, DLC-k, stb.


Ha PS3-at vásárolsz, akkor mindenképp valamelyik EU-s országba regisztrálj, mert ha később veszel DLC-eket a gamekhez, akkor azok régiófüggők. Azaz EU-s DLC csak az EU-s szoftvereken megy. Tehát EU-s szoftvernél csak az EU-s DLC fog működni, az USA már nem.


Természetesen már van magyar PS Store is.


Ami a legfontosabb, az játékfelhozatal és játékkínálat. Ha szeretnél Killzone 3-azni, vagy Resitance-ezni, vagy God of War III-azni, akkor mindenképpen PS3.


Döntsd el, melyik platform exklúzívjai tetszenek jobban, és szerintem elsősorban azok alapján vásárolj. PS3-nál még: Ratchet and Clank, MotorStorm, Heavy Rain, Heavenly Sword és InFamous 2.


Én X360-al kezdtem ezt a konzolgenerációt, de miután vettem PS3-at, PS3 fanná váltam. Ahogy elkezdtem a Sony belsős fejlesztésű játékaival játszani, annyira megfogtak, hogy többé már nem is tudtam összehasonlítani őket, az Xbox 360-as játékokkal. A Sony játékai sokkal innovatívabbak szerintem.


Válaszd a PS3-at, innovatív játékok, Blu-ray, ingyenes multi, és stabil rendszer. Régebben az Xbox 360 nem volt stabil rendszer, sokaknak még fél évet sem bírt ki, (nálam is volt ilyen), szemben a PS3-al, ami már a kezdetekkor is sokkal stabilabb rendszer volt! Most, hogy mennyire stabil az Xbox 360 Slim, azt nem tudom. Én már megváltam a Boxtól, elég nekem a PS3.


Azt is fontold meg, melyik konzol jön be jobban a külseje alapján, illetve melyik joytickkal tudsz könnyebben játszani. Én miután átálltam a PS3-ra, a 360-as joy már teljesen idegen volt a kezemnek.


Remélem tudtam segíteni valamennyit!

2012. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Még valami!


Feltörni nincs értelme egyik konzolt sem, mert onnantól kezdve, hogy feltörted, semmilyen játékban nem tudsz multizni, és ha később jön egy szoftverfrissítés, lehetséges, hogy még magát a feltörést is hatástalanítja.


Ehhez nem értek annyira, csak elítélem egészében a warezt!

2012. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!