Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene Google Play-el...

Valaki segítene Google Play-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro-m van, Apukámnak Samsung Galaxy Ace-e. Mondta hogy Market helyett bejött a Google Play, és hogy magától frissítette neki pár hónapja. Nekem viszont az Xperia-mon semmi nem történt, és megmaradt a Market. Hogyan tudnám ''frissítemi'' Google Play-é?


Segítségeteket előre is köszönöm.


2012. ápr. 28. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor belépsz a marketbe akkor azonnal kiírja, hogy frissíteni kell, te elfogadod és kész is.
2012. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha működik a Market, akkor teljesen felesleges a frissítése.

Szerintem manuálisan nemnagyon lehet frissíteni :/

Ha esetleg nem akar működni a Market, akkor lehet hogy jót tenne egy "factory reset" a telefonodnak (ilyenkor minden adat törlődik róla, és csak a rendszer lesz rajta - újratelepül). Keress rá Google-ben: "xperia x10 mini pro factory reset" vagy "xperia x10 mini pro gombos hard reset".

2012. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Market működik, de nem igazán jött fel ablak hogy frissíteni kellene. :S A reset-et meg nem igazán akarom, mert rengetek app, játék, fontos dolog van a telefon alapmemóriájában.
2012. ápr. 28. 19:16
 4/4 A kérdező kommentje:
És az lehet hogy azért nem frissít, mert apukámak 2.3-as Android-ja van, nekem pedig csak 2.1? És ha már itt tartunk hol tudnám, ha lehet egyáltalán frissíteni az Android-omat 2.3-ra?
2012. ápr. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!