Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Google Chrome böngészővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap este telepítettem, eddig tetszik, viszont több ismerősöm azt mesélte hogy kifagy, lassú, ezért le is törölték. Nekem eddig működik. Vélemények?
2010. szept. 10. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Még valami, ezt most találtam a neten:


Nos, ha nem lenne valakinek világos, a Google olyan szerződést írat alá a Chrome felhasználóival, amelynek értelmében minden adatra, ami a böngésző segítségével jön-megy, teljes rendelkezési jogot kap a cég. Ide értve képeinket, videóinkat, chat-beszélgetéseinket, e-mail üzeneteinket. Ezeket a Google-nak joga van tárolni, figyelni, és külön engedély nélkül felhasználni, közzétenni, terjeszteni, akár módosított formában is. Gyakorlatilag aki a Chrome-t telepíti, ki lesz szolgáltatva egy elérhetetlen amerikai mammutcég kénye-kedvének. És ha holnap a Google DVD-n kezdi terjeszteni a saját szellemi termékedet, filmedet, vagy bármit, amibe munkát fektettél, esetleg nem is a nagyközönségnek szántad, befoghatod a pofádat, és elmehetsz a sóhivatalba panaszra, mert még jogdíjat sem fognak fizetni neked. Na jó, azért legalább egy kicsit megtarthatsz a szerzői jogból. Feltéve, hogy az adott tartalomra azt még a Chrome-mal való feltöltés előtt megszerezted, különben...

Gratulálunk a Google jogászainak! Így kell egy dollármilliárdos szoftverprojektet az első napon kinyírni. A bloggerek világszerte cikkeznek erről a hihetetlenül alattomos húzásról, és máris mozgalom indult a Google Chrome bojkottálására. Tegyetek így ti is, ne töltsétek le ezt a pofátlan kémprogramot, és mondjátok el a barátaitoknak is, hogy maradjanak a Firefoxnál!


ez igaz?

2010. szept. 10. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Én használom amióta megjelent. Nekem, személy szerint, jobban bejön, mint a Firefox.
2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kb 1 hónapja használom, nekem bevált.
2010. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Firefox-ot használok, de a Chrome se rossz. Kinek mi jön be...
2010. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én azóta használom, hogy megjelent. Gyors, egyszerűenm kezelhető, a legjobb böngésző szerintem.
2010. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is használom már egy ideje,és nem volt vele semmi bajom.
2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!