Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360, Halo Reach Limited...

Xbox360, Halo Reach Limited Edition (? )

Figyelt kérdés
Helosztok. A Halo Reach Limited Edition-ban ugye benne van a játék... (gondolom a multiplayer-es kód is (mappok)...!) És igazából ezt érdemes megvenni? Mert láttam olyat is, hogy sima Halo Reach: 7476ft. És limited Edition-ban láttam olyat, hogy: 8000ft. Eltér a Limited Edition a Sima Halo Reach kiadástól??? (játékban?)

2012. ápr. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. A limited edition ezeket tartalmazza:

Halo Reach játékszoftver különleges fekete díszdobozban

Dr. Halsey naplója személyes feljegyzéseivel

HALO-relikviák: jelvény, színtérkép, kártyák...

In-game extra: Elite páncélzat (muliplayer)


Szóval semmit igazából, a sima reachet érdemes megvenni, de 7500 hufért ez kész rablás, kb 4-5 ezerért max ezt már bárhol be lehet szerezni. Az se lényeg ha használt, mivel nincs hozzá online pass.

2012. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, akkor a multiplayer map-okat nem kell letölteni az rajta van a lemezen, ugye???
2012. ápr. 30. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak utólag kiadott dlc-k, a noble map pack, vagy a defiant map pack (meg most az anniversary), ezek nincsenek benne a limited editionben. Amit leírtam, azok vannak benne, kódok, dlc-k, letölthető cuccok nincsenek.
2012. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ezek a dlc-k amúgy sem annyira népszerűek, az alap multi pályákat sokkal többen tolják.
2012. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És akkor a Halo Reach lemezet mikor berakod akkor tudsz rajta egyből játszani vannak rajta alapból multiplayer mappok?? Hány van rajta, jók? Mert Halo Aniversary-hoz

volt külön letöltőkód a dobozában és beírtam és leszedte a

"Halo Reach Aniversary Map Pack"-ot! és azon tudtam 6 mappon játszani.

2012. máj. 1. 09:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert én találtam ilyet is, ezek az alap Halo Reach multiplayer pályák? [link] Amúgy köszike!
2012. máj. 1. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek az alap reach pályák. Plusz mivel neked már megvan az anniversary map pack, azt is tudod tolni a reach lemezzel.
2012. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike, most már megnyugodtam! :") Hogy nem kell vele sokat ge***ni. :D
2012. máj. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!