Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ártalmas az, ha GTA San...

ártalmas az, ha GTA San Andreasban rengeteget cheatelek?

Figyelt kérdés
úgy emlékszem valaki azt mondta,hogy nem szabad sokat cheatelni,mert elromlik a játék,de eddig ezt semmi nem erősítette meg.egyébként rengeteget cheatelek.

2012. ápr. 27. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Úgy nincs gond. De milyen dolog má' az hogy nem játszod ki ha már megvan...
2012. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát ilyen :D
2012. ápr. 29. 15:42
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Én sem csinálok küldetéseket, mert most mi értelme van? :D
2012. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Élvezet. A Gta értelmetlen küldetések nélkül. Kedves kérdező, nyugi, nem neked szólt, te haver vagy. De az előttem lévő: mi az hogy mi értelme a küldetéseknek? A GTA erről szól. Milyen lenne a minecraft ha nem lehetne blokkot törni? Milyen lenne a Half life ha arról szólna hogy egy fémdobozban vagy és nincs kiút? Vagy a portal ugyanígy. Vagy Sims emberek nélkül? Na, csak ennyit akartam.
2012. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a GTA sa eleve élvezetes, küldik nélkül is.... párat én is megcsinálok. De azért a kódokkal simán el lehet ütni az időt, nem olyan fontos küldizni (szerintem)
2012. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 PartyKing válasza:
nekem megvan és kiírja ,hogy:elmenti de nem biztos hogy megmarad a cheat miatt.
2015. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Nemohalacska ***** válasza:

Nekem eddig minden gta-t sikerült végigjátszani 100%-ra úgy hogy sokat kódoltam.

Tehát ez nemmás mint egy ijesztgetés a naív játékosokra nézve hogy ne kódoljanak.

San Andreasban az a kocsibaugrós küldetés probléma (amúgy Madd Dogg nem OG Loc ugrik le) meg konkrét kód (Riot vagy egyéb járókelők zavargását előidéző kódok) miatt van nem pedig azért mert általában sokat kódolsz.

Amúgy a zavargást okozó kódok a Madd Dogg küldetésen kívül a Burning Desire, Life's a Beach és a Photo Opportunity nevü küldetésekben is problémát okozhatnak.

2015. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, nekem se okoztak gondot sose...
2015. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!